مشکلات مرزی آذربایجان غربی مرتفع می‌شود

استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر شناسایی مشکلات مرزی، گفت: با استفاده از توان و ظرفیت‌های ملی، مشکلات موجود در مرزهای استان برطرف می‌شود. به گزارش ساقی آذربایجان، محمدصادق معتمدیان در دیدار با فرماندهان ارشد مرزبانی استان ضمن قدردانی از تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی مرزبانان در حراست از مرزهای ایران اسلامی، اظهار داشت: الکترونیکی کردن […]

استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر شناسایی مشکلات مرزی، گفت: با استفاده از توان و ظرفیت‌های ملی، مشکلات موجود در مرزهای استان برطرف می‌شود.
به گزارش ساقی آذربایجان، محمدصادق معتمدیان در دیدار با فرماندهان ارشد مرزبانی استان ضمن قدردانی از تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی مرزبانان در حراست از مرزهای ایران اسلامی، اظهار داشت: الکترونیکی کردن رصدها و پایش ها همراه با استفاده از توان نیروی انسانی در صیانت از مرزهای کشور ضریب اطمینان و آرامش خاطر را افزایش می‌دهد.
وی با اشاره به وجود برخی خلأها در مرزهای استان و تأکید بر شناسایی مشکلات مرزی، خاطر نشان کرد: با استفاده از توان و ظرفیت‌های ملی، مشکلات موجود در مرزهای استان برطرف می‌شود.
در پایان این دیدار فرماندهان ارشد مرزبانی استان با اهدای لوحی، انتصاب محمدصادق معتمدیان به‌عنوان استاندار آذربایجان غربی را تبریک گفتند.