سگ رئیس را گاز گرفت!

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، دکتر مسعود گنج پور رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بناب در بیان چگونگی وقوع این حادثه اظهار داشت: در حین عملیات ویزیت و واکسیناسیون دامهای شهر خوشه مهر بناب که این عملیات به مناسبت دهه مبارک فجر به صورت رایگان صورت می گرفت، یک قلاده سگ به بنده حمله نمود و از ناحیه ی پا دچار گزش قرار گرفتم.

دکتر فرخ بهتاش سرپرست معاونت سلامت اداره کل  دامپزشکی استان ضمن تماس تلفنی با رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بناب ضمن آرزوی صحت در جریان وضعیت سلامتی وی قرار گرفت.

وی با اعلام این مطلب که همکاران دامپزشکی همواره در معرض خطر ابتلا به بیماری های مشترک بین انسان و دام هستند، اظهار داشت: مصدومیت های شدید ناشی از حمله و گزش حیوانات از یک سو و از سوی دیگر مخاطرات شغلی و جاده ای در شرایط نامساعد جوی و مسیر های صعب العبور، همواره همکاران ما را تهدید می نماید، با این حال همکاران خدوم دامپزشکی همواره برای حفظ و حراست از سرمایه دامی و مبارزه با بیماری های خطرناک از هیچ کوشش و از جان گذشتگی دریغ نمی کنند، تا بهداشت و سلامت عمومی جامعه را تامین نمایند.

دکتر بهتاش در پایان با اشاره به خطرناک بودن بیماری مشترک هاری، از مسئولین ذی ربط خواست که در جهت ساماندهی سگ های بلاصاحب همکاری های لازم را داشته باشند.

About Author