معرفی ۱۰ شکارگر مرگ آفرین در یک مجموعه مستند

مستند بلند «ده شکارگر مرگ آفرین- Top Ten Deadliest Beasts» اثری از Andy webb که در سال ۲۰۱۸ ارائه شده است، برای اولین بار، پنجشنبه، ۲۳ دی ماه پخش می‌شود. به گزارش ایسنا، در این مستند از حیوانات درنده‌ی وحشی و سوسمارهای عظیم الجثه‌ی سمی گرفته تا پرنده‌های مهاجم غول‌پیکر، رو به رو خواهیم شد […]

مستند بلند «ده شکارگر مرگ آفرین- Top Ten Deadliest Beasts» اثری از Andy webb که در سال ۲۰۱۸ ارائه شده است، برای اولین بار، پنجشنبه، ۲۳ دی ماه پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا، در این مستند از حیوانات درنده‌ی وحشی و سوسمارهای عظیم الجثه‌ی سمی گرفته تا پرنده‌های مهاجم غول‌پیکر، رو به رو خواهیم شد که تشنه‌ی خون هستند و قلمرو خود را در سیاره‌ی زمین گسترانیده‌اند.

«ده شکارگر مرگ آفرین» جزییات زندگی این حیوانات وحشی را با استفاده از فیلمبرداری پیشرفته و تصویرسازی کامپیوتری به نمایش می‌گذارد و آن‌ها را با همدیگر مقایسه می‌کند.
از گربه‌سانان تیزدندان وحشی و ماهیان زره‌دار که با بی‌رحمی فرمانروای دریاها هستند تا کوسه‌های قاتل که می‌توانند با یک حرکت دهان خود یک انسان را به دو نیم کنند را در این مستند می بینید.
در طول نزدیک به ۵۰۰ میلیون سال، کدام شکارچی مرگبار به عنوان بزرگ ترین و بدترین در رتبه بندی قرار می گیرد؟ مستند بلند «ده شکارگر مرگ آفرین –  Top ten deadlist beasts» در زمان و سراسر جهان سفر می کند تا این رتبه‌بندی وحشتناک را با اتکا به شواهد موجود در طبیعت و نظریه های تاریخی و زیست محیطی ارائه کند.
این مستند که تولید سال ۲۰۱۸ شبکه Smithsonian است، برای اولین بار، پنجشنبه، ۲۳ دی، ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش و روز بعد ساعت ۹:۳۰ تکرار خواهد شد.