میشل عون: روند اصلاحات در لبنان با موانع روبروست

رئیس جمهور لبنان به وجود موانع در مقابل روند اصلاحات اشاره و تأکید کرد که رهبران لبنان برای از بین بردن این موانع درحال تلاش هستند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت اینترنتی النشره، میشل عون، رئیس جمهور لبنان در دیدار با ژوزف عون، فرمانده ارتش و هیئتی از شورای نظامی و معاونان رئیس […]

رئیس جمهور لبنان به وجود موانع در مقابل روند اصلاحات اشاره و تأکید کرد که رهبران لبنان برای از بین بردن این موانع درحال تلاش هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت اینترنتی النشره، میشل عون، رئیس جمهور لبنان در دیدار با ژوزف عون، فرمانده ارتش و هیئتی از شورای نظامی و معاونان رئیس ستاد ارتش و دستگاه اطلاعات و همچنین مدیرکل امنیت لبنان و دیگر مسئولان امنیتی و نظامی گفت: همچنان موانعی بر سر راه اصلاحاتی که قرار بود طی سال های گذشته انجام شود، وجود دارد اما با این حال ما برای از بین بردن این موانع تلاش می‌کنیم.

وی گفت: من برای حل مسائل موجود از جمله پیشبرد اصلاحات و حل پرونده اقتصادی از طریق برنامه دولت تلاش خواهم کرد.

میشل عون، نقش ارتش و نهادهای امنیتی را در حفظ امنیت و ثبات کشور به رغم شرایط اقتصادی و معیشتی دشوار این نهادها به دلیل بحران اقتصادی که نتیجه انباشته شدن حوادث داخلی و خارجی و سوءمدیریت و گسترش فساد بوده، ستود.