نان دولتی در ۷۰ روستای آذربایجان شرقی وجود ندارد!

به گزارش ساقی آذربایجان، عابدین خرّم بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، اظهار داشت: طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها با همت و همکاری شبانه‌روزی تمام دستگاه‌های مسئول و اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی به صورت بسیار مناسب در استان اجرا می شود.

وی ادامه داد: فعالیت زنجیره تولید، تامین و توزیع مایحتاج عمومی بسیار خوب بوده و آرامش کلی در سطح بازار حاکم است و دستگاه‌های ناظر نیز همگی پای کار هستند.

خرّم گفت: سازمان صمت و جهادکشاورزی استان اقدامات لازم را بسیار خوب و به موقع انجام دادند و از تک‌تک اصناف که با مردم ارتباط مستقیم دارند هم به دلیل همکاری مناسب تشکر می‌کنم.

وی اظهار داشت: مسئولان امنیتی و انتظامی نیز در بحث کشف قاچاق بسیار خوب عمل کردند و میزان بالای کشفیات نشان از جدیت ماموران امنیتی و انتظامی در پیشگیری از قاچاق کالای اساسی دارد که نگذاشتند این اقلام از استان خارج شود.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: سازمان تعزیرات نیز به عنوان دستگاه مجری قانون به خوبی پای کار بود و اقدامات مناسبی در سطح استان انجام گرفت که تمام اقدامات در رسانه ها به اطلاع مردم رسید.

وی با اشاره به دیدار خود با تشکل های کشاورزی استان، افزود: برنامه ریزی و انسجام در پشتیبانی از تشکل های کشاورزی موجب شده این تشکل ها نسبت به گذشته با کمترین مشکلات روبرو باشند و بانک کشاورزی نیز عملکرد خوبی در این حوزه داشته است.

خرّم با اشاره به اینکه در ۷۰ روستای استان نانوایی وجود نداشته و آرد خود را از بازار آزاد تامین می کنند، گفت: سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل غله استان باید نحوه تامین آرد این روستاها را به صورت جدی پیگیری کنند تا دچار مشکل نشوند.

وی ادامه داد: وضعیت بازار به گونه ای است که اگر دستگاه های مسئول به جد پیگیر موضوعات نباشند هر آن احتمال مشکل وجود دارد.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمام مسئولان استان در اجرای مهم ترین اهداف دولت برای ارایه خدمات مطمئن، موثر و عادلانه پای کار هستند تا شاهد رضایت‌مندی مردم باشیم.

About Author