همدستی هیات فوتبال با تراکتور در لغو نشست خبری!

با اعلام باشگاه تراکتور، نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل صنعت نفت برگزار نمی‌شود.

به گزارش ساقی آذربایجان، نشست خبری پیش از دیدار دو تیم تراکتور و صنعت‌نفت در هفته ششم لیگ برتر فوتبال طبق برنامه باید امروز (جمعه) به میزبانی باشگاه تراکتور برگزار می‌شد اما این باشگاه در اقدامی عجیب و قابل تامل اعلام کرده است که این نشست برگزار نمی‌شود و صحبت‌های قربان بردیف سرمربی این تیم به صورت فایل صوتی در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهد گرفت.

عدم برگزاری این نشست طبق عادت دوران محدودیت‌های کرونایی در شرایطی که دیگر خبری از این محدودیت‌ها نیست، عجیب به نظر می‌رسد بویژه اینکه درحال حاضر نشست‌های خبری سرمربیان میزبان در تمامی شهرها با حضور اصحاب رسانه برگزار و تنها صحبت‌های سرمربی میهمان در صورت نرسیدن به نشست به چنین روشی منتشر می‌شود.

اما به دنبال حواشی هفته‌های اخیر در نشست خبری سرمربی تراکتور و در ادامه اعتراض‌های بوجودآمده نسبت به افزایش قیمت بلیط مسابقه، نشست امروز لغو شده است که جای درنگ دارد و حالا که مسئولان باشگاه تراکتور زیر تیغ شدیدترین انتقادات قرار گرفته‌اند، با علم بر این موضوع که قطعا بخشی از سوالات خبرنگاران به انتقادها از نحوه بلیط‌فروشی اختصاص خواهد یافت، برای فرار از پاسخگویی چاره کار را در عدم برگزاری نشست خبری دیده‌اند.

در این زمینه، هیات فوتبال استان به عنوان مجری برگزاری نشست‌های خبری مسابقات فوتبال هم نقش غیرقابل انکاری دارد. از آنجایی که بخشی از درآمد بلیط‌فروشی مسابقه به هیات فوتبال می‌رسد و ذی‌نفع به حساب می‌آید، این هیات در ماجرای جنجالی افزایش قیمت بلیط مسابقه کنار باشگاه تراکتور قرار گرفته و با وجود اعتراض ظاهری! با همدستی و متحدالشکل از برگزاری نشست خبری خودداری کرده است.

هر چه هست دود این تصمیم نادرست و غیرمنطقی که صدای اعتراض هواداران و حتی رسانه‌ها را هم درآورده، به چشم تراکتور خواهد رفت و نتیجه‌ای جز ریزش هوادار نخواهد داشت. اقدامی که نیاز عاجل است تا مسئولان استانی به موضوع ورود کرده و بیش از این باعث تکدر خاطر دوست‌داران محبوب‌ترین تیم آسیا نشوند.