پالایشگاه نفت اسرائیل در حیفا مورد هدف حمله پهپادی قرار گرفت

مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که «در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی، مجاهدان ما با پهپاد پالایشگاه نفت اسرائیل را در حیفا هدف قرار دادند».

دو روز پیش نیز مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «مجاهدان ما بامداد پنجشنبه یک «هدف حیاتی» متعلق به اشغالگران را در سرزمین‌های اشغالی هدف قرار دادند». رسانه جنگی مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که بامداد روز پنجشنبه در راستای حمایت از مردم و مقاومت غزه، با پهپاد یک «هدف حیاتی» را در «اشدود» در شمال نوار غزه هدف قرار داده است.

پیش از این نیز، مقاومت اسلامی عراق در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پایگاه هوایی «رامات دیوید» را بامداد جمعه با پهپاد هدف قرار داده است. مقاومت اسلامی عراق تاکید کرد «به عملیات‌های خود علیه مواضع و اهداف دشمن صهیونیستی در حمایت از غزه ادامه خواهد داد».

چهارشنبه گذشته نیز مقاومت اسلامی عراق اعلام کرده بود که «مجاهدان ما سحرگاه با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین فرودگاه حیفای رژیم صهیونیستی را در سرزمین‌های اشغالی ما هدف قرار دادند».

دو روز پیش نیز، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای مسئولیت حمله به یک پایگاه نظامی اسرائیل را برعهده گرفت.

رسانه جنگ این گروه مقاومت اعلام کرد که «در راستای حمایت از مردم و مقاومت غزه، پایگاه هوایی «تل النوف» ارتش رژیم صهیونیستی در شهر رخووت واقع در مرکز فلسطین اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است».

این گروه پیش‌تر و در عملیات گذشته به اسرائیل هشدار داده بود که در صورت ادامه حملات به نوار غزه، عملیات خود علیه مواضع اسرائیل را تشدید خواهد کرد.

About Author