کمبود آرد نداریم

رئیس اتحادیه نانوایان کرج گفت: در حال حاضر کمبود آرد نداریم و سهمیه خرداد هم خریداری شده است. حجت اله نصیری در گفت‌وگو با ایسنا افزود: قیمت آرد نان فانتزی بیش از ۱۰ برابر افزایش داشته است و مردم بیشتر به نان‌های سنتی روی آورده‌اند. وی با بیان اینکه احتمالا تا چند روز آینده قیمت […]

رئیس اتحادیه نانوایان کرج گفت: در حال حاضر کمبود آرد نداریم و سهمیه خرداد هم خریداری شده است.
حجت اله نصیری در گفت‌وگو با ایسنا افزود: قیمت آرد نان فانتزی بیش از ۱۰ برابر افزایش داشته است و مردم بیشتر به نان‌های سنتی روی آورده‌اند.
وی با بیان اینکه احتمالا تا چند روز آینده قیمت مصوب نان فانتزی مشخص می‌شود، تصریح کرد: نان فانتزی تا کنون قیمت مصوب نداشته و به طور رقابتی به فروش می‌رسید ولی قیمت نان‌های فانتزی به زودی مصوب می‌شود.
وی افزود: در مورد نان‌های سنتی هیچ تصمیمی گرفته نشده و آنطور که گفته شده با اجرایی شدن طرح نیز قیمت نان برای مردم تغییری نمی‌کند بلکه ما به التفاوت قیمت نان به حساب نانوایان از طرف دولت واریز می‌شود و به این صورت مردم نیز متضرر نمی‌شوند.ا آمادگی آزاد شدن قیمت آرد و فروختن نان به قیمت تمام شده را داریم زیرا یارانه برای نان هم فساد زا و هم به ضرر نانوا است و ما از ابتدا خواستار آزادی قیمت بودیم.
وی با اشاره به اینکه اکنون جو روانی بین مردم ایجاد شده که باعث شلوغی نانوایی‌ها است، گفت: این موضوع در حالی ایجاد شده که کمبود آرد نداریم و حتی سهمیه آرد خرداد ماه نانوایان خریداری شده است.