۳۷درصد از ساکنان مسکن مهر بیله‌سوار تسهیلات خود را قسط‌بندی نکرده‌اند

رئیس بنیاد مسکن بیله‌سوار با بیان اینکه حدود ۳۷ درصد از ساکنان مسکن مهر این شهر اقدام به اقساط‌بندی نکرده‌اند، گفت: افرادی که تاکنون اقدام به قسط‌بندی تسهیلات دریافتی خود نکرده‌اند تا خردادماه امسال فرصت دارند به بانک مراجعه کرده و اقدام به قسط‌بندی تسهیلات کنند. به گزارش ساقی آذربایجان، محتشم احدی در گفت و […]

رئیس بنیاد مسکن بیله‌سوار با بیان اینکه حدود ۳۷ درصد از ساکنان مسکن مهر این شهر اقدام به اقساط‌بندی نکرده‌اند، گفت: افرادی که تاکنون اقدام به قسط‌بندی تسهیلات دریافتی خود نکرده‌اند تا خردادماه امسال فرصت دارند به بانک مراجعه کرده و اقدام به قسط‌بندی تسهیلات کنند.
به گزارش ساقی آذربایجان، محتشم احدی در گفت و گو با ایرنا به ساکنان واحدهای مسکن مهر ۳۰۴ واحدی بیله‌سوار که اقدام به قسط‌بندی تسهیلات دریافتی نکردند خواست تا پایان خردادماه امسال به بانک مراجعه کرده و اقدام به قسط‌بندی تسهیلات کنند.
وی اظهار کرد: از ۳۰۴ واحد تعداد ۱۹۰ نفر به بانک مراجعه کرده و اقساط نموده و بقیه در این خصوص اقدامی نکرده‌اند.بر اساس اعلام وزیر راه و شهرسازی افرادی که کارت اقساط دریافت نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به بانک مسکن اقدام به پرداخت قسط خود نمایند.
به گفته رئیس بنیاد مسکن بیله‌سوار ، در صورت عدم مراجعه در مدت تعیین شده نسبت تسهیلات قسط با نرخ ۱۸ درصد حساب خواهد شد و دریافت‌کنندگان تسهیلات دیگر از نرخ سود یارانه ای وام مسکن مهر ۴ درصد بهره‌مند نخواهند بود.