آغاز به‌ کار جمعه‌بازار زنجان از ۸ بهمن‌ماه

مهدی مهاجری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به ضرورت توجه به راه‌اندازی مجدد بازارهای روز، مقرر شد بازار روز زنجان مشهور به جمعه بازار که در محل کوی فرهنگ قرار دارد، بار دیگر و با توجه به شرایط راه‌اندازی شود. وی با بیان اینکه در گام نخست محدوده فعالیت با ظرفیت محدود […]

مهدی مهاجری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به ضرورت توجه به راه‌اندازی مجدد بازارهای روز، مقرر شد بازار روز زنجان مشهور به جمعه بازار که در محل کوی فرهنگ قرار دارد، بار دیگر و با توجه به شرایط راه‌اندازی شود.
وی با بیان اینکه در گام نخست محدوده فعالیت با ظرفیت محدود خواهد بود، افزود: افراد متقاضی برای عرضه محصول در این بازار باید حتماً دارای کارت واکسن با تزریق حداقل دو دُز را داشته باشند.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری زنجان تصریح کرد: همچنین به افرادی که متقاضی فروش محصولات غذایی فله هستند، اجازه فعالیت داده نمی‌شود.
این مسئول به حضور مستمر بازرسان دانشگاه علوم‌پزشکی نیز اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به شرایط موجود در جامعه و وجود ویروس کرونا، نظارت‌ها باید جدی‌تر از قبل باشد تا شاهد رونق بازار در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشیم.