احتمال اعلام رای دادگاه برای جودو ایران تا ۲ هفته آینده

رئیس فدراسیون جودو گفت: هفته آینده نحوه برگزاری دادگاه بین‌المللی ورزش اعلام خواهد شد و هفته‌ی پس از آن وضعیت پرونده جودو ایران در این دادگاه تعیین تکلیف می‌شود.
آرش میراسماعیلی در مراسم تجلیل از قهرمانان جودو خراسان شمالی که در سالن لاله بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: کرونا فعالیت‌های جودو را مانند سایر رشته‌های ورزشی کاهش داد اما از این فرصت استفاده کرده و ۱۲ خانه جودو در سراسر کشور راه اندازی کردیم.
رئیس فدراسیون جودو از افتتاح آکادمی جودو در ورزشگاه شهید کبکانیان تهران در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: به دلیل ماهیت جودو، امکان فعالیت گسترده ورزشی در این رشته وجود نداشت لذا کلاس‌های آموزشی آنلاین برگزار کردیم.
وی افزود: هفته آینده نحوه برگزاری دادگاه بین‌المللی ورزش اعلام خواهد شد و هفته‌ی پس از آن وضعیت پرونده جودو ایران در این دادگاه تعیین تکلیف می‌شود و امید است که پرونده به سود ایران باشد.
میراسماعیلی در خصوص حضور در رقابت‌های آسیایی پیش رو، گفت: اگرچه تاکنون رایزنی‌ها و مذاکراتی نیز با رئیس فدراسیون جهانی جودو داشته‌ایم؛ ولی حضور در این رقابت‌ها بستگی به رأی دادگاه دارد.
رئیس فدراسیون جودو در انتها گفت: محمدی بریمانلو از ورزشکاران مطرح خراسان شمالی است که سهمیه المپیک را نیز اخذ کرد اما به دلیل تعلیق جودو موفق به حضور در مسابقات نشد؛ لذا از این ورزشکار تقدیر به عمل آمد.

About Author