اخراج بوکسور مسلمان بریتانیایی از هواپیما آمریکایی

امیر خان بوکسور مسلمان و قهرمان اسبق بریتانیایی جهان مدعی شد که کارکنان هواپیمای خطوط هوایی آمریکا به خاطر ماسک صورت همراه او، با وی رفتار “نفرت انگیز” داشتند و او را از هواپیما خارج کردند.
امیر خان ویدئویی منتشر کرد و مدعی شد به این خاطر که همراه او ماسکش به اندازه خیلی زیاد بالا نبود، این اتفاق رخ داد و رفتار خیلی بدی صورت گرفت.
او با این هشتگ که همه تروریست نیستند، اعلام کرد قصد داشت برای تمرین به کولورادو برود ولی کارکنان هواپیما به او گفتند چون همراه‌اش ماسکش به اندازه کافی بلند نیست، مجبور هستند حتی هواپیما را متوقف کرده و آن‌ها را پیاده کنند.
قهرمان اسبق سبک وزن جهان در حال آماده شدن برای بازگشت به رینگ پس از آخرین مسابقه خود بعد از دو سال است.
این بوکسور افزود: قرار بود برای یک اردوی آموزشی به کولرادو اسپرینگز بروم و اکنون یک روز دیگر در نیویورک هستم و باید یک هواپیمای دیگر را دوباره برنامه ریزی کنم تا به اردوی آموزشی برگردم. واقعا این رفتار را درک نمی‌کنم.
این شرکت هواپیمایی در واکنش به اتفاق پیش آمده گفت: پرواز از فرودگاه نیوآرک به دالاس-فورت ورث پس از آنکه دو مسافر “طبق گزارشات از درخواست مکرر اعضای خدمه برای قرار دادن تلفن‌های همراه در حالت پرواز و رعایت الزامات پوشش چهره خودداری کردند، به مقصد برگشت و بعد از پیاده کردن دو مسافر به پرواز ادامه داد.

About Author