اعتراض مربی لیگ برتری به عدم دخالت VAR

سرمربی تیم فوتبال آرسنال انگلیس، در خصوص برخورد شدید داوری و عدم ورود VAR اعتراض کرد.
خبرگزاری میزان – شب گذشته کریستال پالاس و آرسنال در چارچوب مسابقات هفته هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند و این بازی در با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. فارغ از نتیجه بازی، به دلیل برخورد شدید بین بازیکنان دو تیم این بازی جنجالی شد.
در یکی از صحنه‌های این بازی درگیری شدیدی بین جیمز مک‌آرتو و بوکایو ساکا به وجود آمد. بازیکن پالاس ضربه شدیدی از پشت به ساق پای ساکا زد که باعث شد این بازیکن روی زمین بیفتد. آرتتا پس از بازی پیرامون عدم به دخالت، کمک داور ویدیویی و تصمیم داور در این صحنه اعتراض کرد.
طبق اعلام اسکای اسپورت سرمربی آرسنال در اعتراض به این موضوع اظهار داشت: گر ما می‌خواهیم صحنه‌هایی را بیابیم که واقعا در یک بازی تاثیرگذار هستند و نتیجه را تغییر می‌دهند پس باید آن‌ها را بررسی کنیم. این موقعیت واقعا تاثیری روی آن‌ها نگذاشت، اما ما مجبور شدیم به دلیل همین اتفاق بازیکن تیم را بیرون بکشیم. این درست نیست. باید تصمیم سریعی گرفته می‌شد. صحنه بسیار واضح بود و آن‌ها باید با ۱۰ نفر بازی را ادامه می‌دادند.
آرتتا تصریح کرد: بوکا نتوانست به بازی ادامه دهد. ما مجبور شدیم او را در بین دو نیمه بیرون بکشیم. من صحنه را دیدم و باور نمی‌کنم که چطور بازیکن حریف به بازی در زمین ادامه دهد. متوجه نمی‌شوم. چیزی که در ابتدای فصل به ما توضیح داده شد و اتفاقاتی که رخ داد، به هیچ وجه منطقی نبود.

About Author