امکان ثبت نام امریه سربازی در راه و شهرسازی زنجان

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ثبت نام مشمولان متقاضی امریه سربازی در اداره کل راه و شهرسازی این استان فراهم شده است. به گزارش ساقی آذربایجان، مسعود بیات منش، گفت: به منظور اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، استفاده از ظرفیت‌های اصل ۱۴۷ قانون اساسی و قانون وظیفه عمومی، بهره گیری از توانمندی‌های علمی […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ثبت نام مشمولان متقاضی امریه سربازی در اداره کل راه و شهرسازی این استان فراهم شده است.
به گزارش ساقی آذربایجان، مسعود بیات منش، گفت: به منظور اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، استفاده از ظرفیت‌های اصل ۱۴۷ قانون اساسی و قانون وظیفه عمومی، بهره گیری از توانمندی‌های علمی و تخصصی مشمولان تحصیل کرده برای تحقق اهداف سازمان‌ها و ادارات تابعه امریه سربازی انجام می‌شود.
وی اظهار کرد: ارتقاء شاخص‌های اقتصادی و فرهنگی اجتماعی مناطق کمتر توسعه یافته، انتقال تجربه‌های علمی نسل حاضر و گذشته به جوانان با استعداد نسل آینده و جبران کمبود نیروی متخصص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان این مهم محقق می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: بهره گیری از توانمندی‌های علمی و تخصصی مشمولان تحصیل کرده برای افزایش ارتقاء شاخص‌های علمی و فرهنگی سازمان‌ها، شرکت‌ها و ادارات کل تابعه استانی جذب کارکنان وظیفه در راه و شهرسازی با شرایط و ضوابط لازم انجام می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: با توجه به محدودیت سهمیه و فراوانی متقاضی، انتخاب متقاضیان براساس اولویت‌ها و امتیازها پس از طی فرآیندی انجام خواهد شد.
بیات منش تاکید کرد: متقاضیان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط ،۷۰ روز قبل از تاریخ اعزام ماه‌های زوج به مدت ۱۲ روز به سایت وزارت راه و شهرسازی www.mrud.ir مراجعه و در قسمت جذب کارکنان وظیفه در وزارت راه و شهرسازی ثبت نام خود را تکمیل کنند و ثبت نام در سایت به معنی پذیرش نهایی نیست و اسامی پذیرفته شدگان نهایی ۱۵ روز قبل از تاریخ هر اعزام، در سایت بیان شده اعلام خواهد شد.