اکران فیلم سینمایی «منصور» در نماز جمعه

نماز جمعه این هفته تهران ۵ آذر ماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران اقامه و در پایان نیز فیلم سینمایی منصور برای نمازگزاران اکران می‌شود. این فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت و روایتگر بخشی از داستان زندگی شهید منصور ستاری و طراحی و تولید نخستین جنگنده کاملاً […]

نماز جمعه این هفته تهران ۵ آذر ماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران اقامه و در پایان نیز فیلم سینمایی منصور برای نمازگزاران اکران می‌شود.
این فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت و روایتگر بخشی از داستان زندگی شهید منصور ستاری و طراحی و تولید نخستین جنگنده کاملاً ایرانی است که در آن بخش‌های ناگفته از هشت سال دفاع مقدس نیز روایت می‌شود.
منصور به کارگردانی و نویسندگی سیاوش سرمدی و تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی محصول سال ۱۳۹۸ است.
محسن قصابیان، در این فیلم سینمایی نقش این شهید بزرگوار را ایفا کرده که سال گذشته برای نخستین بار در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.
در خلاصه داستان منصور آمده است که سال‌های پایانی جنگ است؛ ایران درگیر کمبود تسلیحات نظامی است؛ سرتیپ ستاری بر یک پروژه مهم کار می کند…
در این فیلم علاوه بر قصابیان هنرمندانی چون لیندا کیانی، حمیدرضا نعیمی، مهدی کوشکی، علیرضا زمانی نسب، قاسم زارع و سیدجواد هاشمی ایفای نقش کرده‌اند.
این فیلم در حال حاضر در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است و تا کنون به فروش ۹۰۰ میلیون تومانی دست یافته است.