این دزد فقط سکه طلا می خواست !

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از عملیات شناسایی و دستگیری سارق زورگیری که ۳ سکه طلا را از یکی از شهروندان خمینی به سرقت برده و متواری شده بود خبر داد. سرهنگ هادی افراسیابی بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف سکه‌های طلا از شهروندی با متوسل شدن به زور و تهدید سلاح […]

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از عملیات شناسایی و دستگیری سارق زورگیری که ۳ سکه طلا را از یکی از شهروندان خمینی به سرقت برده و متواری شده بود خبر داد. سرهنگ هادی افراسیابی بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف سکه‌های طلا از شهروندی با متوسل شدن به زور و تهدید سلاح سرد در یکی از مناطق شهرستان خمین، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. این مقام انتظامی با بیان این که کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خمین با انجام تحقیقات فنی و گسترده، سرانجام موفق به شناسایی متهم در یکی از شهرستان‌های همجوار شدند، یادآور شد: کارآگاهان پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
وی اظهارداشت: سارق دستگیرشده در بازجوئی‌های فنی پلیس و در مواجه با ادله و مستندات موجود و مواجهه حضوری با مالباخته به سرقت ۲ عدد سکه تمام و یک ربع سکه بهار آزادی اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان خمین در پایان با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد، افزود: شهروندان باید به منظور پیشگیری از هرگونه سرقت هشدار‌های انتظامی و نکات ایمنی را رعایت کنند.