برای زنده نگه داشتن انگیزه بازیکنان نیازمند حمایت های ویژه هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهیم این است که بازیکنان پس از صعود به جام جهانی همچنان انگیزه خود را برای صعود به دور بعدی حفظ کنند و در این راه نیازمند حمایت های ویژه هستیم.
به گزارش ایرنا، دراگان اسکوچیچ خاطر نشان کرد: در فوتبال نباید خیالتان راحت باشد و این پیام را به همه بازیکنان و همه اعضای فوتبال داده ام. همیشه باید به رقبای خود احترام بگذاریم و من به دنبال آن هستم تا پس از قطعی شدن صعودمان به جام جهانی همچنان انگیزه خودمان را حفظ کنیم تا بتوانیم برای اولین بار به دور بعدی این مسابقات راه پیدا کنیم.یکی دیگر از دغدغه های من موضوع سلامتی بازیکنان است. کرونا در حال حاضر دغدغه من است و می تواند یک تاثیر مخرب داشته باشد و همه چیز را به هم بریزد. ما کیفیت خودمان را اثبات کردیم و خیلی امیدواریم کار صعود را در بازی اول یکسره کنیم.عراق و امارات را می شناسیم اما هر بازی شرایط خاص خود را دارد. نشان داده ایم برتر هستیم اما باید مراقب باشیم و بدانیم شرایط هر بازی متفاوت است.
اسکوچیچ در مورد فهرست تیم ملی تاکید کرد: غافل گیری خیلی بزرگی نداریم اما دنبال راهکارهای جدید هستیم، اغلب لیست تکراری است اما اعلام می کنم مهدی طارمی در بین نفرات دعوت شده خواهد بود.
وی در خصوص مشکل به وجود آمده میان او و مهدی طارمی تاکید کرد: ممکن است من چیزی بگویم و برخی از رسانه ها در ایران پیام ها را طوری دیگر بیان می کنند، طارمی واکنشی نشان داد که به دلیل همین بازخوردها بود، مثلا در مراسمی بودم که به دلیل وقت دکتر مجبور به ترک آنجا شدم اما رسانه ها گفتند قهر کرده ام. به این شرایط عادت کرده ام اما نباید این مطالب به رسانه ها کشیده شود چرا که بروز مشکل می کند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به پاداش هایی که به بازیکنان قول داده می شود هم اشاره و افزود: بازیکنان در اروپا پاداش های بسیاری دریافت می کنند، به عنوان مثال در کرواسی پاداشی که از فیفا دریافت می شود ۶۰ درصد به فدراسیون و مابقی بین بازیکنان و کادرفنی تقسیم می شود، البته فدراسیون در تلاش است با وزیر ورزش این موضوع را حل کند و اطلاعاتی داریم که در اردوی پیش رو این مسایل برطرف می شود.