برقراری پروازهای ماهانه چین به فرودگاه پیام البرز

پرواز هواپیماهای باری (کارگو) به صورت ماهانه از کشور چین به مقصد فرودگاه بین المللی پیام البرز توسط بخش خصوصی برقرار می شود . به گزارش ساقی آذربایجان، برای تسهیل در امور مربوطه به حمل بار صنایع البرز، ماهانه یک پرواز اختصاصی از کشور چین برای حمل بار صنایع، واحدهای تولیدی و بازرگانان البرز به […]

پرواز هواپیماهای باری (کارگو) به صورت ماهانه از کشور چین به مقصد فرودگاه بین المللی پیام البرز توسط بخش خصوصی برقرار می شود .
به گزارش ساقی آذربایجان، برای تسهیل در امور مربوطه به حمل بار صنایع البرز، ماهانه یک پرواز اختصاصی از کشور چین برای حمل بار صنایع، واحدهای تولیدی و بازرگانان البرز به فرودگاه بین المللی پیام برنامه ریزی شده است. بر همین اساس صنایع مستقر در استان البرز در تمام بخش ها می توانند از این ظرفیت برای صادرات کالاهای تولیدی خود و واردات مواد اولیه بهره گیرند.
لازم به ذکر است متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر بازرگانی هوایی واقع در ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی پیام مراجعه یا با شماره تلفن ۰۹۰۱۳۰۳۳۴۶۳.تماس حاصل نمایند.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به‌وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود. فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می‌کند، ضمن اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در آن مستقر شده است.