رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد:

بستری ۳۲ بیمار کرونایی در اردبیل / یک فوتی جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و یک بیمار جان خود را از دست داد. شهرام حبیب‌زاده ۲۱ مهرماه در جمع خبرنگاران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و یک بیمار جان خود را از دست داد.

شهرام حبیب‌زاده ۲۱ مهرماه در جمع خبرنگاران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و یک بیمار جان خود را از دست داد.

وی افزود: مجموع واکسن تزریق شده در استان اردبیل در دو نوبت اول و دوم نیز یک میلیون ۹۹ هزار و ۴۳۹ واکسن بوده است که از این تعداد ۷۶۳ هزار و ۳۷۲ واکسن مربوط به نوبت اول و ۳۳۶ هزار و ۶۷ واکسن مربوط به نوبت دوم می‌باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱۸ بیمار تحت نظر هستند، ادامه داد: همچنین ۲۹ بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

حبیب‌زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل ۱۸۲ نفر است که از این تعداد ۴۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه ICU قرار دارند.

به گفته وی، هم‌اکنون شهرستان‌ پارس‌آباد، گرمی، اردبیل، نمین، نیر و خلخال در وضعیت زرد و شهرستان‌های بیله‌سوار، اصلاندوز، سرعین و کوثر در وضعیت آبی قرار دارند.