تکلیف روستاهای فاقد گاز زنجان در زمستان چیست؟

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان گفت: سهمیه نفت سفید فوق‌العاده زمستانی به روستاهای فاقد گاز در زنجان تخصیص یافته است. به گزارش ساقی آذربایجان حمید حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا، از توزیع نفت سفید برای ۱۷ هزار خانوار فاقد گاز در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون برای […]

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان گفت: سهمیه نفت سفید فوق‌العاده زمستانی به روستاهای فاقد گاز در زنجان تخصیص یافته است.
به گزارش ساقی آذربایجان حمید حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا، از توزیع نفت سفید برای ۱۷ هزار خانوار فاقد گاز در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون برای خانوارهای کمتر از ۵ نفر، ۱۹۰۰ لیتر و برای خانوارهای بیش از پنج نفر، ۲۴۰۰ لیتر سوخت در کارت بانکی سرپرستان خانوار شارژ شده است.
وی افزود: برای سه ماهه زمستان و با توجه به روزهای سرد و پر بارشی که پیش‌بینی شده بود، برای اینکه مشکلی پیش‌ نیاید، ۵۰۰ لیتر سوخت مازاد با اولویت مسیرهای صعب‌العبور در حساب سرپرستان خانوار شارژ شده است.اگر سرما و برودت بیشتری در استان اتفاق بیفتد و نرخ مصرف افزایش یابد، قطعاً سهمیه بیشتری به خانوارهای فاقد گاز طبیعی اختصاص داده می‌شود.