تکمیل راه‌آهن اردبیل به عنوان مطالبه اولویت‌دار مردم استان

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تکمیل پروژه راه‌آهن اردبیل را اولویت‌دارترین مطالبه مردم استان بیان کرد و گفت: در بازدید قبلی پیشرفت مناسبی را شاهد نبودیم که پیگیری‌های انجام یافته پیشرفت پروژه را به دنبال داشته است. به گزارش ساقی آذربایجان،صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراردبیلاز تداوم تلاش و پیگیری های خود و […]

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تکمیل پروژه راه‌آهن اردبیل را اولویت‌دارترین مطالبه مردم استان بیان کرد و گفت: در بازدید قبلی پیشرفت مناسبی را شاهد نبودیم که پیگیری‌های انجام یافته پیشرفت پروژه را به دنبال داشته است.
به گزارش ساقی آذربایجان،صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراردبیلاز تداوم تلاش و پیگیری های خود و دیگر نمایندگان استان برای تکمیل هرچه سریعتر پروژه راه‌آهن اردبیل به میانه خبر داد.
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تکمیل پروژه راه‌آهن اردبیل را اولویت‌دارترین مطالبه مردم استان بیان کرد و گفت: در بازدید قبلی پیشرفت مناسبی را شاهد نبودیم اما خوشبختانه با پیگیری‌هایی که داشتیم این دغدغه‌ها رفع شده و وزارت راه و شهرسازی قول مساعد داده تا پایان امسال بحث زیرسازی و ریل‌گذاری پروژه را به اتمام برساند.
بدری با اذعان به اینکه مصوبات خوبی در سفر ریاست جمهوری در ارتباط با راه‌آهن اردبیل داشتیم، افزود: در سفر هیئت دولت به استان حدود 950 میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شد و در کنار تلاش برای جذب اعتبار از سایر منابع، از دولت خواسته‌ایم تا این پروژه حتما پس از پایان به سمت پارس‌آباد تداوم یابد تا شاهد اتصال خط ریلی جنوب به شمال کشور از مسیر استان اردبیل باشیم.
ثبت حمل بیش از 45 میلیون تن کالا از خط ریلی گلستان؛ افزایش 253 درصدی رشد کالا از راه‌آهن شمال شرق2
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی پیشرفت فیزیکی حدود 91 درصدی زیرسازی کل مسیر و حدود 84 درصدی فاز بهره‌برداری کل پروژه را یادآور شد و گفت: این بازدید با هدف تعیین برنامه زمانبندی دقیق برای اتمام پروژه انجام گرفته و موارد لازم به پیمانکاران قطعات توصیه شد.