حمایت سازمان صمت خراسان رضوی از تشکیل پنجره واحد خدمات‌رسانی تجارت خارجی

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: این سازمان حمایت همه‌جانبه خود را از تشکیل پنجره واحد خدمات‌رسانی با مدیریت واحد در زمینه تجارت خارجی در پایانه مرزی افغانستان اعلام می‌نماید.
به گزارش ساقی آذربایجان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی جواد خزاعی در جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان که به صورت ویدئوکنفرانس با شرکت حداکثری اعضای جلسه برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به برنامه راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه تجارت خارجی که یکی از هدف‌گذاری‌های آن رسیدن به افق صادراتی ۷۰ میلیارد دلار است، پایانه مرزی افغانستان به عنوان یکی از پایانه‌های اصلی صادرات کشور می‌تواند جایگاه ویژه‌ای در این زمینه داشته باشد.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی جواد خزاعی افزود: با توجه به این امر سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی حمایت همه‌جانبه خود را از تشکیل یک پنجره واحد خدمات‌رسانی تجاری که مانند مرکز خدمات سرمایه‌گذاری، نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌های ذی‌ربط در آن مستقر شده و خدمات‌رسانی مورد نیاز را تسهیل و تسریع نماید، اعلام می‌کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، در این جلسه آخرین عملکرد تجارت خارجی استان توسط گمرک ارائه و مسائل و مشکلات حوزه تجارت با افغانستان بررسی شد. همچنین به منظور استفاده بهینه از فرصت نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام گرفت.

About Author