حمله سایبری و اختلال سراسری در پمپ بنزین‌ها | مردم فعلا به جلایگاه‌های عرضه سوخت مراجعه نکنند

از ساعتی پیش عملیات سوخت‌رسانی در برخی پمپ بنزین‌های تهران متوقف شده است.

پیگیری‌ها برای بررسی علت این توقف در حال انجام است و ظاهرا مسئولان امر جلسه‌ای در همین رابطه تشکیل دادند.

اختلال در سوخت رسانی پمپ بنزین‌ها در استان‌های دیگری هم اتفاق افتاده است.

سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت گفت: کمبود بنزین و گازوئیل به‌هیچ وجه مطرح نیست و افزایش قیمتی در دستور کار نیست، این اختلال یک مشکل فنی است.

رضا نواز، سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: موضوع اختلال در عرضه سوخت، سراسری اما در برخی جایگاه‌ها است و علاوه بر تهران در دیگر استان‌ها نیز رخ داده است.

وی افزود: توقف عرضه هم در بنزین و هم در گازوئیل دیده شده، همه متخصصین امر پای کار هستند و در تلاشند تا این اختلال تا ساعاتی آینده رفع شود.

سخنگوی صنف جایگاه‌داران تأکید کرد: کمبود بنزین و گازوئیل به‌هیچ وجه مطرح نیست و افزایش قیمتی در دستور کار نیست، این اختلال یک مشکل فنی است و از مردم خواهش می‌کنیم اگر نیازمند ضروری به بنزین نیستند، فعلا تا رفع کامل مشکل، به جلایگاه‌های عرضه مراجعه نکنند.

برای رفع اختلال، در وزارت نفت اقداماتی در حال انجام اس

خبرگزاری صداوسیما در کانال خبری خود از «خارج شدن برخی جایگاه‌های سوخت از خدمت‌رسانی» خبر داده و نوشته است که خبرنگاران این خبرگزاری در حال پیگیری موضوع هستند.

فارس نیز نوشت: از صبح امروز برخی جایگاه‌های سوخت در برخی نقاط کشور برای عرضه بنزین با اختلال مواجه شده اند. اختلال ایجاد شده در اغلب شهر‌های کشور مشاهده شده است.

برای رفع این اختلال در وزارت نفت اقداماتی در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود بابت تسریع سوخت‌گیری عرضه سوخت در قالب سوخت دوم انجام شود.

About Author