دختر مهابادی به عضویت تیم ملی تنیس روی میز درآمد

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: «الینا رحیمی» ورزشکار شایسته این شهرستان با کسب عنوان سوم رقابت های قهرمانی کشور به عضویت تیم ملی جوانان تنیس روی میز درآمد. قرنی مصطفی پور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز جوانان در سالن شهید عضدی […]

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: «الینا رحیمی» ورزشکار شایسته این شهرستان با کسب عنوان سوم رقابت های قهرمانی کشور به عضویت تیم ملی جوانان تنیس روی میز درآمد.
قرنی مصطفی پور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز جوانان در سالن شهید عضدی تهران و با حضور مدعیان ملی این رده برگزار شد.
وی ادامه داد: در پایان این رقابت ها الینا رحیمی ضمن کسب عنوان سومی به عضویت تیم ملی در رده سنی جوانان درآمد.
رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: همچنین الینا رحیمی در آخرین مرحله انتخابی تیم ملی بزرگسالان که فروردین ماه گذشته برگزار شده بود با شایستگی جواز حضور در تیم ملی بزرگسالان را نیز کسب کرده بود.
مصطفی پور بیان کرد: در هر ۲ مرحله انتخابی جوانان و بزرگسالان «سرور شلماشی» مربی با دانش مهابادی هدایت این ورزشکار با استعداد را بر عهده داشت.
به گزارش ایرنا، «الینا رحیمی» متولد ۱۳۸۳ در مهاباد بوده و طی پنج سال گذشته به عضویت تیم ملی تنیس روی‌میز کشور درآمده است؛ او سابقه قهرمانی ایران و آسیای میانه را در کارنامه دارد.
مهاباد دارای ۴۵ هیات ورزشی در رشته‌های مختلف و ۷۰ باشگاه خصوصی و ۲۰ باشگاه دولتی در مهاباد فعال است.
این شهرستان با ۲۴۵ هزار جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی دارای ۱۰ هزار ورزشکار است.