درخشش فضای مجازی آذربایجان شرقی در ‌رویداد ملی تولید محتوا

گروه استان‌ها ت مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی در سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال کشور خوش درخشیده و توانست رتبه برتر مرکز کشور را به خود اختصاص دهد. سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در محل لانه جاسوسی به کار خود پایان داد، در این رویداد تیم های شرکت کننده در سه […]

گروه استان‌ها ت مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی در سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال کشور خوش درخشیده و توانست رتبه برتر مرکز کشور را به خود اختصاص دهد.
سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در محل لانه جاسوسی به کار خود پایان داد، در این رویداد تیم های شرکت کننده در سه محور تولید بازی های رایانه ای، انیمیشن و نرم افزار ویژه تلفن همراه به رقابت پرداختند.
در این مراسم از برترین‌‌‌های فعال در سازمان فضای بسیج نیز تقدیر شد که در این راستا مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی، در این مرحله خوش درخشیده و به عنوان مرکز برتر کشور معرفی شد.
عابدین خرّم استاندار آذربایجان‌شرقی نیز با تبریک درخشش مرکز فضای‌ مجازی بسیج آذربایجان شرقی در رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اظهار داشت:ورود هدفمند و روشمند بسیج به‌عنوان بدنه فعال ملت و نیروی نقش‌آفرین در تمام عرصه‌های حساس انقلاب و کشور به این عرصه، مکمل برنامه‌های سه قوه برای سالم‌سازی و توسعه متوازن فضای مجازی است.
وی افزود: به تعبیر رهبر حکیم انقلاب اسلامی امروز قوت در فضای مجازی حیاتی است و این درجه از اهمیت، اراده ملی برای جبهه‌سازی از نیروهای مومن در ساحت‌های مختلف فناوری و محتوایی را می‌طلبد.
خرّم ادامه داد: خبر درخشش مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان‌ شرقی در رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال و کسب عنوان برتر بین استان‌های کشور که در سایه تلاش‌های شبانه‌روزی افسران جوان جنگ نرم استان به دست آمده؛ موجب افتخار و امیدواری است.
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد:در این راستا وظیفه متولیان امر برای بسترسازی توسعه فرهنگ بسیج و حضور موثر بسیجیان در ارتقای سواد رسانه‌ای عموم مردم استان را سنگین‌تر می‌کند.