روند افزایشی خشونت علیه زنان و کودکان در آذربایجان شرقی

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان، از دستگیری قاتل معلم زنجانی خبر داد و گفت: قاتل به دلیل اختلافات مالی، اقدام به قتل این معلم زنجانی کرده است. سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با ماجرای قتل یک معلم زنجانی، اظهار کرد: فردی از دبیران آموزش‌وپرورش استان زنجان مفقود می‌شود […]

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان، از دستگیری قاتل معلم زنجانی خبر داد و گفت: قاتل به دلیل اختلافات مالی، اقدام به قتل این معلم زنجانی کرده است.
سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با ماجرای قتل یک معلم زنجانی، اظهار کرد: فردی از دبیران آموزش‌وپرورش استان زنجان مفقود می‌شود که همسرش در صدد پیدا کردن وی برمی‌آید اما موفق نمی‌شود؛ نهایتاً روز بعد فقدان همسرش را به پلیس آگاهی اعلام می‌کند و طبق گفته همسر این شخص، فرد مفقود شده تاکنون سابقه مفقودی نداشته است.
وی با بیان اینکه اقدامات اولیه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی انجام و همه اطلاعات جمع‌آوری می‌شود، افزود: در همان ساعات اولیه، پلیس به شخصی مشکوک شده و سریعاً فرد را دستگیر کرده و مورد بازجویی قرار می‌دهد که متاسفانه وی راز یک جنایت آشکار می‌کند.
این مسئول با بیان اینکه قاتل پس از انجام اقدامات فنی و شگردهای پلیسی، به قتل فجیع معلم زنجانی اعتراف کرد، ادامه داد: طبق گفته قاتل، وی به دلیل اختلافات مالی تصمیم به قتل این معلم زنجانی گرفته و با کشاندن او به یکی از روستاهای منطقه قره‌پشتلو و هدایت وی به سمت یک حفره، با سنگ‌های بزرگ به او حمله کرده و قتل انجام می‌شود.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه قاتل متولد ۱۳۶۰ و مقتول متولد ۱۳۵۵ بوده است، گفت: قاتل دقیقاً با هدف قتل، معلم جوان را به روستا کشانده است، زیرا نمی‌توانست مطالبات آن مرحوم را ادای کند، به همین سبب به دنبال حذف او برمی‌آید.