زمین تمرین اولین نیاز پرسپولیس است

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شرایط سخت این تیم گفت: یکی از نیازهای اصلی ما زمین تمرین مناسب است که متاسفانه آن‌را در اختیار نداریم. به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس، عصر امروز شنبه با تک گل «مهدی عبدی» از سد فولادخوزستان گذشت و با ۳۵ امتیاز رتبه دوم جدول را حفظ کرد. […]

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شرایط سخت این تیم گفت: یکی از نیازهای اصلی ما زمین تمرین مناسب است که متاسفانه آن‌را در اختیار نداریم.
به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس، عصر امروز شنبه با تک گل «مهدی عبدی» از سد فولادخوزستان گذشت و با ۳۵ امتیاز رتبه دوم جدول را حفظ کرد. هم اکنون استقلال با همین تعداد امتیاز و یک بازی کمتر صدرنشین است.
علی شجاعی بعد از پایان این دیدار در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بازی سختی بود و ما در برابر تیم سخت‌کوش فولاد، سه امتیاز کسب کردیم. شرایط خوبی نداریم اما امتیازات لازم را در نیم فصل کسب کردیم و امیدوارم در ادامه بتوانیم با رفع مشکلات شرایط را برای قهرمانی فراهم کنیم.
شجاعی با اشاره به مشکلات تیم پرسپولیس در نیم فصل نخست افزود: باید بزرگترهای تیم در این زمینه صحبت کنند. با مشکلات مالی و زیرساختی زیادی مواجه هستیم و با این وجود نتایج خوبی گرفتیم. رضا درویش مدیرعامل تیم هم روز گذشته سر تمرین بود و هم امروز حضور داشت و شرایط را دیدند.
وی با بیان اینکه برای کسب امتیازات نیاز به برطرف کردن مشکلات داریم ادامه داد: نبود زمین تمرین و مشکلات دیگر کار را سخت کرده است امیدوارم این مشکلات به زودی برطرف شود. اگر مشکلات پابرجا باشد شرایط سخت خواهد شد.