«زنوزی» دست به دامن «زیزو» شد

واگذاری و فروش سهام باشگاه تراکتور اقدامی بود که مالک ثروتمند این تیم در هفته‌های پایانی فصل گذشته در واکنش به اعتراض‌های تند هواداران متعصب تراکتور کلید زد و این اقدام به عنوان یک نمایش تکراری به کارگردانی محمدرضا زنوزی کماکان روی پرده فوتبال کشور در حال اکران است!

با این وجود، درحالی ادعا می‌شود زنوزی اصرار به واگذاری دارد که شواهد و قراین خلاف واقع را نشان می‌دهد و همانطور که پیش از این خبر دادیم، این تیم بدون تغییر در مالکیت خود به کارش ادامه خواهد داد و حتی با چند بازیکن سرشناس برای فصل آینده به توافق رسیده است.

این درحالی است که تکلیف نیمکت تی‌تی‌ها هم نامعلوم است و حمید مطهری که پس از جدایی پاکو خمز به عنوان مسئول فنی و در سایه نام یحیی گل‌محمدی جانشین سرمربی اسپانیایی در تراکتور شده بود! با توجه به اتفاقات اخیر و آشکار شدن مسائل پشت پرده بعید است که دیگر جایی در جمع پرشورها داشته باشد.

جالب این است که پس از معرفی یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی فولاد که گزینه نخست تراکتور‌ی‌ها برای فصل آینده خطاب می‌شد، خبرهایی درباره احتمال حضور یک مربی داخلی در این تیم وجود داشته و از صبح امروز نیز منابع خبری نزدیک به باشگاه تراکتور از تلاش این باشگاه برای جذب یک سرمربی خارجی خبر می‌دهند.

طبق اخبار، «داوید بتونی» مربی ۵۲ ساله فرانسوی و سابق تیم رئال مادرید که در این تیم دستیار زین‌الدین زیدان بوده، گزینه مدنظر تراکتوری‌هاست. مربی گمنامی که بر خلاف ادعای رسانه‌های ورزشی پایتخت که با هیجان از او یاد می‌کنند، تنها رزومه مثبت در کارنامه‌اش همین حضور در رئال مادرید است و به عنوان سرمربی تجربه و عملکرد قابل دفاعی ندارد!

باید منتظر بود و دید که این خبر تا چه اندازه حقیقت دارد و آیا شاهد رونمایی از اولین سرمربی فرانسوی در لیگ برتر فوتبال ایران توسط تراکتور زنوزی که ید طولایی‌ هم در معرفی مدیران و مربیان تازه‌‌کار و تازه‌وارد به فوتبال این کشور داشته، خواهیم بود یا خیر؟

About Author