سران ایران متوجه شده‌اند بایدن ضعیف است و او را به بازی گرفته‌اند

سناتور «لیندسی گراهام » در مصاحبه با شبکه خبری «فاکس نیوز» گفت، سران ایران متوجه شده‌اند که  «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا ضعیف است و او نیز با نشان دادن ضعف، جهان را به مکانی بسیار خطرناک‌تر تبدیل می‌کند.

«لیندسی گراهام » سه شنبه شب  به وقت محلی  به شبکه خبری  «فاکس نیوز» گفت که ایران «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا  را به بازی گرفته و اسرائیل نمی‌تواند امنیت خود را به ایالات متحده بسپارد. گراهام در بخشی از سخنان خود گفت: «ایرانی‌ها در تلاشند ما را از سوریه و عراق بیرون کنند تا بتوانند بر این مناطق تسلط پیدا کنند. آنها در تلاشند سلاح اتمی بسازند و روزی اسرائیل را نابود کنند.»
گراهام افزود: «آنها در مسیر دستیابی به همه این موارد هستند، مگر اینکه ما اصلاحاتی انجام دهیم. من هیچگاه مثل امروز نگران جنگ بین ایران و اسرائیل نبوده‌ام.» گراهام در ادامه گفت: «کابینه اسرائیل وضعیت بدی دارد. آنها چه مدت صبر کنند تا علیه ایران اقدام کنند؟ فکر نمی‌کنم اسرائیل بتواند برای تامین به ایالات متحده اعتماد کند». گراهام افزود، سران ایران متوجه شده‌اند که بایدن ضعیف است و او نیز با نشان دادن ضعف، جهان را به مکانی بسیار خطرناک تر تبدیل می‌کند. وی در خاتمه گفت، ما قاداریم جلوی تحرک ایرانی‌ها را بگیریم ، اما آن‌ها هر روز قویتر می‌شوند زیرا بایدن ماهیت تهدید را نمی‌فهمد.
رئیس‌جمهور آمریکا روز یکشنبه در حضور «رؤوین ریولین»، رئیس‌جمهور اسراییل گفت: «ایران هرگز در دوران مسئولیت من به سلاح هسته‌ای دست پیدا نخواهد کرد.»

About Author