سریال «جهیزیه» نوروز ۱۴۰۱ از سیمای آذربایجان‌غربی پخش می‌شود

تهیه کننده سریال «جهیزیه» گفت: سریال طنز جهیزیه در موضوع ازدواج آسان و تسهیل تشکیل خانواده توسط جوانان تولید شده و در نوروز ۱۴۰۱ پخش می‌شود. داود سلیمان‌پور با اشاره به تولید سریال نوروزی با عنوان جهیزیه در قالب طنز برای شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان‌غربی اظهار داشت: این سریال برای ۱۳ روز ابتدایی عید […]

تهیه کننده سریال «جهیزیه» گفت: سریال طنز جهیزیه در موضوع ازدواج آسان و تسهیل تشکیل خانواده توسط جوانان تولید شده و در نوروز ۱۴۰۱ پخش می‌شود. داود سلیمان‌پور با اشاره به تولید سریال نوروزی با عنوان جهیزیه در قالب طنز برای شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان‌غربی اظهار داشت: این سریال برای ۱۳ روز ابتدایی عید نوروز در سیزده قسمت ۴۰ دقیقه‌ای با کارگردانی بابک لطفی در حال تولید است.
وی با اشاره به نقش‌آفرینی بازیگران بومی در این سریال تصریح کرد: در این سریال بیشتر بازیگران شاخص بومی مانند جعفر وهاب‌پور، مهین کاظمی، پرویز ظرفت، اکبر صدییقان، رقیه باربردی، حرمینه بارسنجی و بابک لطفی بازی می‌کنند.
تهیه کننده سریال «جهیزیه» گفت: مدیر تصویربرداری آن بیژن رحمتی، مدیر صدابرداری سیدحمید کرمانی، مدیر روابط عمومی شراره مظلومی‌فر و مدیر تولید مهران طیبی‌فر است.
وی با اشاره به موضوع این سریال نوروزی بیان کرد: سریال طنز جهیزیه در موضوع ازدواج آسان و تسهیل در تشکیل خانواده توسط جوانان تولید می‌شود و بی‌تردید مورد استقبال بینندگان قرار خواهد گرفت.
سلیمان‌پور افزود: فیلمبرداری آن نیز بیشتر در ارومیه و شهر خوی برگزار و ۸۰ درصد فیلمبرداری آن ضبط شده و در مرحله پایانی تصویربرداری، تدوین و صداگذاری است.
تهیه کننده سریال «جهیزیه» گفت: در بهمن امسال این سریال تحویل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی قرار خواهد گرفت و خوشبختانه مدیرکل و معاون صدا و سیمای استان نیز در تولید این سریال، یاری‌گر عوامل بودند.