سپاه یکی از محبوب ترین نهادهای نظامی جهان است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: سپاه یکی از محبوب ترین نهادهای نظامی جهان است و هر روز شاهد قدرت گرفتن این نهاد مردمی هستیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم، دوشنبه سوم بهمن ماه، در دیدار با جمعی از فرماندهان رده‌های مختلف سپاه در استان آذربایجان شرقی گفت: ما کاری نکردیم که شما این همه به زحمت بیفتید. من اوضاع پارلمان اروپا را رصد می‌کردم، به ذهنم رسید که باید در مقابل این رویکرد خصمانه موضع بگیرم. باید با فرماندهان سپاه هماهنگ می‌کردم که می‌خواهم لباس سپاه را بپوشم. برای همین منظور با فرمانده سپاه عاشورا هماهنگ کردم و بحمدالله خداوند به این عمل برکت داد.

وی افزود: اقدام اروپا بخشی از جنگ ترکیبی است و قطعاً نمی‌توانند خللی در روند پیشرفت سپاه ایجاد کنند.

آل هاشم، خاطرنشان کرد: هدف نهایی دشمن خسته کردن مردم و تسلیم آنهاست. از طرفی دشمن می‌خواهد در مذاکرات، از ایران امتیاز بگیرد. این نه اولین شیطنت اروپایی هاست و نه آخرین آن، اما مطمئن باشند تیرشان به سنگ خواهد خورد. اروپا باید بداند که اگر محاسباتش غلط از آب دربیاید، هزینه آن محدود نخواهد بود.

امام جمعه تبریز با اشاره به عنایات حضرت حق تعالی در ۴۴ سال گذشته، افزود: دشمنان به فضل الهی به اهداف خود نخواهند رسید چون خداوند پشتیبان انقلاب اسلامی است.

سردار اصغر عباسقلیزاده، فرمانده سپاه عاشورا نیز در این مراسم گفت: حرکت معنادار امام جمعه تبریز ابتکار خود ایشان بود. این اقدام در واقع تکریم سپاه و تجلیل از خدمات سپاه در مقابل نیروهای مهاجم خارجی بود.

فرمانده سپاه عاشورا از قدردانی فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج از اقدام انقلابی امام جمعه تبریز خبر داد و گفت: فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج در پیام‌های مکتوب جداگانه از ایشان تجلیل و تقدیر کرده اند.

فرمانده قرارگاه عاشورا نیز در این مراسم گفت: بعد از مشاهده تصاویر آیت الله آل هاشم با لباس سبز پاسداری در تریبون نماز جمعه با ایشان تماس گرفتم و گفتم، شما مثل دماوند و سبلان و سهند پشت ما هستید و ما دلمان به این حمایت‌ها گرم است. حضور ما در اینجا تشریفاتی نیست با دلمان و با عشق به حضور شما رسیدیم.

سردار بابازاده افزود: حرکت شما نشانه حمایت علما و بزرگان از نهاد مقدس سپاه است.

حجت الاسلام والمسلمین سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا نیز در این دیدار گفت: افتخار می‌کنیم بر وجود این سید جلیل القدر و بزرگوار. اقدام ایشان دوستداران انقلاب را شاد و دل دشمنان عنود را آزرد. ایشان همیشه و به هر نحو ممکن سپاه را ارج نهاده و تکریم کرده است و این نشانِ هویت عمیق انقلابی ایشان است.

انتهای پیام

About Author