شروع خوب میلواکی و شکست لیکرز در شب درخشان لبران

فصل جدید رقابت‌های لیگ بسکتبال NBA با پیروزی مدافع عنوان قهرمانی و شکست لس آنجلس لیکرز آغاز شد.

به گزارش ایسنا، فصل جدید رقابت‌های لیگ بسکتبال NBA، در حالی از بامداد امروز (چهارشنبه) ۲۸ مهر ۱۴۰۰ با برگزاری دو دیدار آغاز شد که تیم‌های میلواکی باکس و لس آنجلس لیکرز مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند.

در بازی نخست این فصل، تیم میلواکی باکس مدافع عنوان قهرمانی به مصاف بروکلین نتس رفت که موفق شد با درخشش ستاره‌هایی چون یانیس آنتتوکومپو و کریس میدلتون، با حساب ۱۰۴ – ۱۷ به برری دست پیدا کند.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد: 
کوارتر اول: ۳۷ – ۲۵ میلواکی
کوارتر دوم: ۲۹ – ۳۴ نتس
کوارتر سوم: ۳۱ – ۲۶ میلواکی
کوارتر چهارم: ۳۰ – ۱۹ میلواکی

در انتها این بازی یانیس آنتتوکومپو با کسب ۳۲ امتیاز و ۱۴ ریباند برای میلوکای دبل دبل کرد و ستاره تیمش شد. کوین دورنت نیز عملکرد درخشانی در ترکیب نتس داشت و با کسب ۳۲ امتیاز و ۱۱ ریباند دبل دبل کرد، اما نتوانست مانع شکست یارانش شود.

اما در دومین بازی این فصل هم که بامداد امروز برگزار شد، تیم لس آنجلس لیکرز در دیداری نفس گیر، با حساب ۱۱۴ – ۱۲۱ مقابل گلدن استیت تن به شکست داد تا یاران لبران، فصل جدید را با باخت آغاز کنند.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد: 
کوارتر اول: ۳۴ – ۳۲ لیکرز
کوارتر دوم: ۲۵ – ۲۱ لیکرز
کوارتر سوم: ۲۶ – ۳۰ گلدن استیت
کوارتر چهارم: ۲۹ – ۳۸ گلدن استیت

در انتهای این بازی، لبران جیمز و آنتونی دیویس به ترتیب با کسب ۳۴ و ۳۳ امتیاز و هر دو با ثبت ۱۱ ریباند دبل دبل کرده و ستاره‌های تیم لیکرز بودند، اما این عملکرد آن‌ها هم مانع شکست تیمشان نشد.

استفن کری نیز با کسب ۲۱ امیتاز، ثبت ۱۰ پاس گل تریپل دب کرد و ستاره تیم گلدن استیت در این دیدار بود.

About Author