شهردار زنجان تا اواسط پاییز اعلام می‌شود

رییس شورای اسلامی شهر زنجان منصور مرادلو در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان، با بیان اینکه اعضای شورا، هماهنگ با یکدیگر در پیشبرد اهداف هستند، اظهار کرد: امیدواریم با همت همه مسئولان شاهد تسریع روند اجرای پروژه‌هایی همچون سبزه‌میدان باشیم.
به گزارش ساقی آذربایجان وی تصریح کرد: یکی از این طرح‌ها، پروژه سبزه‌میدان است که بر اساس برنامه‌ریزی باید تا شهریور امسال به بهره‌برداری می‌رسید ولی شاهد مواردی بودیم که این امر اتفاق نیفتاد. البته مواردی در قرارداد بود که باید تجدیدنظر می‌شد؛ به همین خاطر تکالیف جدیدی طرح شد و تلاش داریم فاز اول پروژه که شامل بخش جنوبی است تا دو ماه آینده افتتاح شود و در قسمت شمالی طرح نیز در حال انجام عملیات عمرانی هستیم و انتظار داریم روند کار سریع‌تر پیگیری شود.
این عضو شورای اسلامی شهر زنجان، به طرح بازگشایی مسیر پادگان نیز اشاره کرد و گفت: عمده کار معبر انجام شده و بخشی از کار در حال انجام است و امیدواریم تا پایان آبان‌ماه به بهره‌برداری برسد.
مرادلو به وضعیت پارکینگ طبقاتی خیابان سعدی نیز اشاره کرد و افزود: انتظار ساخت این پارکینگ ۲۰ ساله شده که تلاش داریم تا قبل از فصل سرما به بهره‌برداری برسد که قطعاً بخشی از پارکینگ مورد نیاز را تامین کند و این محل برای شهرداری است و امیدواریم این محل مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.
وی به وضعیت پل بازگشت امام حسن اشاره کرد و گفت: این معبر بعد از رفع مشکلات حقوقی در حال ساخت بوده است و امیدواریم در ماه‌های آینده به بهره‌برداری برسد. رییس شورای اسلامی شهر زنجان، همچنین با اشاره به وضعیت معبر اصلی شهر و وضعیت آسفالت آن، تصریح‌ کرد: اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان برای این امر اختصاص یافته و قبل از آغاز بارندگی قطعاً آسفالت‌ریزی در این معابر انجام و معابر فرعی نیز در حال انجام است.
مرادلو، به آخرین تصمیمات اتخاذ شده در رابطه با انتخاب شهردار، خاطرنشان کرد: مدارک ۵۵ نفر به صورت تک‌تک بررسی و در نهایت ۸ نفر انتخاب شد که یکی از این افراد انصراف داد و در حال حاضر ۷ نفر آخرین فرصت برای ارائه برنامه دارند که تلاش داریم سریع‌تر این اقدامات انجام شود و با رای‌گیری مخفی، شهردار زنجان انتخاب خواهد شد.

About Author