صنعت خودروسازی کشور باید قادر به رقابت با خودروهای خارجی باشد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت خودروسازی در ایران پیشینه بالایی دارد و تاکنون باید قابلیت رقابت با بخش خصوصی و خودروهای خارجی را پیدا می‌کرد. به گزارش ساقی آذربایجان،مصطفی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگاران ، با تأکید بر اینکه صنعت خودروسازی کشور نیاز به رشد دارد، اظهار داشت: امروز باید […]

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت خودروسازی در ایران پیشینه بالایی دارد و تاکنون باید قابلیت رقابت با بخش خصوصی و خودروهای خارجی را پیدا می‌کرد.
به گزارش ساقی آذربایجان،مصطفی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگاران ، با تأکید بر اینکه صنعت خودروسازی کشور نیاز به رشد دارد، اظهار داشت: امروز باید این صنعت به مرحله‌ای از رشد برسد که رضایت مشتری را با ارتقای کیفیت تولیدات و محصولات خود جلب کند.
وی با بیان اینکه صنعت خودروسازی در ایران پیشینه بالایی دارد و تاکنون باید قابلیت رقابت با بخش خصوصی و خودروهای خارجی را پیدا می‌کرد، تصریح کرد: این صنعت باید کیفیت محصولات را ارتقا دهد وگرنه دیگر نمی‌توان از آن حمایت کرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم انتظار دارند محصولات داخلی با کیفیت قابل قبول ارائه شود تا در راستای حمایت از “تولیدات داخلی” خودروی داخلی را خریداری کنند، افزود: متأسفانه این صنعت به گونه‌ای حرکت نکرده که رضایت مردم را جلب کند و امروز خیلی‌ها به سمت خودروهای خارجی تمایل نشان می‌دهند.
وی با بیان اینکه با قطعیت اعلام می‌کنم اگر خودروسازان کشور محصولات خود را به سطح استاندارد مورد نظر نرسانند باید به دنبال مشتری باشند، یادآور شد: با همت بیشتری به دنبال افزایش کمی و کیفی خودروی داخلی خواهیم بود.
طاهری با اشاره به اینکه صنعت خودروسازی در کشور جزء صنایع پیشرو و مادر محسوب می‌شود، ادامه داد: این صنعت هم اکنون باید شیوه‌های مناسبی را دنبال کند.