ضرورت برنامه ریزی گشت‌های مشترک برای بازرسی از واحدهای تولیدی

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی سید احد یوزباشی در جلسه کمیته حقوقی تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی اظهار کرد: با توجه به اینکه منشا قیمت گذاری، واحدهای تولیدی هستند و بر اساس سیاست‌های ابلاغی سازمان تعزیرات حکومتی، کنترل باید از منشا باشد لذا گشت‌های مشترک بازرسی از این واحدها انجام می‌شود. به گزارش ساقی آذربایجان وی ادامه […]

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی سید احد یوزباشی در جلسه کمیته حقوقی تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی اظهار کرد: با توجه به اینکه منشا قیمت گذاری، واحدهای تولیدی هستند و بر اساس سیاست‌های ابلاغی سازمان تعزیرات حکومتی، کنترل باید از منشا باشد لذا گشت‌های مشترک بازرسی از این واحدها انجام می‌شود.
به گزارش ساقی آذربایجان وی ادامه داد: ریشه بخش عمده مشکلات مربوط به گرانفروشی در بازار به قیمت‌گذاری اجناس و کالاها از سوی واحدهای تولیدی است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: گشت‌های مشترک باید قیمت گذاری و سود حاشیه ای ایجاد شده در واحدهای تولیدی را که بخش عمده مشکلات مربوط به گرانفروشی‌ها را به وجود می‌آورد، کنترل کنند.
یوزباشی، برنامه ریزی فوری و شروع این بازرسی‌ها را در خواست کرده و افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده، گشت‌های مشترک این نهاد و سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت مستمر در بازار حضور یافته و قیمت‌ها را کنترل و با متخلفان برخورد خواهند کرد
وی یادآور شد: روند بازرسی گشت‌ها از بازار باید هر روز با جدیت بیشتر ادامه یابد.