معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان:

طرح فاصله گذاری اجتماعی در حمل‌و‌نقل بین شهری زنجان برداشته می شود

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در حمل‌و‌نقل بین شهری از اول آذر ماه برداشته می‌شود. به گزارش ساقی آذربایجان، علی مدقالچی ، معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان، امروز با اعلام این خبر، گفت: از ابتدای آذر ماه سال جاری مسافران […]

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در حمل‌و‌نقل بین شهری از اول آذر ماه برداشته می‌شود.
به گزارش ساقی آذربایجان، علی مدقالچی ، معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان، امروز با اعلام این خبر، گفت: از ابتدای آذر ماه سال جاری مسافران برای استفاده از حمل‌و‌نقل برون شهری باید دارای کارت واکسن بوده و یا 72 ساعت قبل از سفر تست منفی کرونا را دریافت کرده باشند.
مدقالچی، با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی در حمل‌و‌نقل برون شهری برداشته می‌شود، افزود: بر اساس این دستورالعمل ظرفیت پذیرش مسافر در اتوبوس و قطار تا 80 درصد افزایش می‌یابد.
وی افزود: طرح فاصله گذاری هوشمند در محیط های اداری برقرار بوده و قرار است با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی این طرح در سطح همه استان‌ها اجرایی شود.
معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان یادآور شد: الزامات ارائه شده در این طرح در محیط کار و در حمل‌و‌نقل برون شهری باید مورد توجه قرار گرفته و رعایت شود که نظارت‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.
مدقالچی خاطرنشان کرد: در حال حاضر سامانه‌های فروش بلیط به سکوی مدیریت بیماری ‌همه گیری وزارت کشور متصل می‌شود تا وضعیت واکسیناسیون و سلامت افراد از این طریق استعلام شود.