عاشق استقلال بودم اما نمی خواستند در این تیم بمانم

دروازه بان پیشین استقلال تهران رشید مظاهری با اشاره به اتفاقاتی که منجر به جدایی او از استقلال شد، افزود: بعد از رفتن سعادتمند هجمه های بسیاری علیه من شد و به شیوه های گوناگون سعی داشتند تا من را اذیت کنند، من قراردادم را با سعادتمند بستم اما بعد از رفتن او فشار زیادی از طرف مدیریت باشگاه به من وارد شد.
وی افزود: حدود ۸ ماه هیچ دریافتی ای نداشتم و در همین مدت جریمه هم شدم و هر طوری که می خواستند شخصیتم را زیر سوال بردند. هرروز یک برنامه ای برای اذیت کردنم داشتند و واقعیت این است که خیلی اذیت شدم.
وی ادامه داد: نیم ساعت قبل از بازی با پیکان نامه جریمه ام را برایم از طریق شبکه های مجازی فرستادند. به آقای مددی زنگ زدم و گفتم شما می دانید امروز بازی داریم؟ فهمیدم متاسفانه او نمی داند که امروز استقلال باید مسابقه بدهد! با این حال تعهدی که به استقلال و هواداران داشتم، را اجرا کردم و ماندم و منتی هم نیست چون کاری نکردم که منت بگذارم اما وقتی دیدم نمی خواهند در استقلال باشم در نهایت تصمیم گرفتم فسخ کنم.
مظاهری افزود: در حالی که هفته پیش می خواستم بمانم اما به من گفتند که در لیست سیاه آقای مددی هستی! با وکیلم و مدیربرنامه هایم صحبت کردم و تصمیم گرفتم جدا شوم و این در حالی است که تمام راه های ماندنم را بسته بودند.
دروازه بان پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که مشکل مدیریت باشگاه با تو چه بود، تاکید کرد: واقعا نمی دانم مشکلشان با من چیست؟ همیشه برایم سوال بود که چرا مددی با من مشکل دارد چرا که همیشه یک برنامه و بحثی وجود داشت.
مظاهری درباره اینکه مسئولان باشگاه مدعی اند او ۸۰ درصد از مبلغ قراردادش را دریافت کرده خاطرنشان کرد: من ۶۰ درصد از پولم را گرفتم، نیم فصل هم می توانستم فسخ کنم چرا که در قراردادم این ذکر شده بود که یک طرفه هم می توانم فسخ کنم اما ماندم چون استقلال را دوست داشتم و دارم اما متاسفانه کاری با من کردند که مجبور به جدایی شدم.
وی در مورد این که برای آینده چه برنامه هایی دارد، گفت: پیشنهادهایی دارم و باید فکر کنم تا ببینم به کدام تیم بروم اما در حال حاضر توافق و مذاکره ای با هیچ تیمی را تایید نمی کنم.
مظاهری تاکید کرد: هیچ وقت فکر نمی کردم داستان من و استقلال به این زودی تمام شود و از این بابت خیلی ناراحتم. هواداران استقلال به من خیلی لطف داشتند و امیدوارم روزی بتوانم جبران کنم. حتما در آینده همه چیز را می گویم و آنطور که لایق شان است از آنها تشکر می کنم.

About Author