عرصه مسکن مهر هشتگرد با نرخ قانونی فروخته می‌شود

عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: خرید عرصه واحدهای مسکن مهر این شهر برای متقاضیان اولاً کاملاً اختیاری است و ثانیاً بر اساس قوانین جاری انجام می‌شود.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، محمدعلی حاجی‌زاده در خصوص عرصه واحدهای ویلایی مهر گفت: بر اساس مصوبه شورای مسکن که توسط وزیر وقت راه و شهرسازی در سال ۹۲ ابلاغ شده، خرید عرصه پروژه‌های ویلایی برای متقاضیان به صورت خودمالک و اساساً از شروط قرارداد واگذاری بوده است.
عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، افزود: باوجود شفافیت مصوبه قانونی در راستای نحوه قیمت گذاری و فروش عرصه، هیئت مدیره شرکت عمران برای متقاضیانی که پرداخت نقدی داشته باشند ۳۰ درصد تخفیف اعمال می‌کند و برای کسانی که کلیه بدهی‌های اعیان خود را تا پایان پاییز سال جاری تسویه کنند این رقم به ۴۵ درصد تخفیف خواهد رسید.
حاجی‌زاده افزود: در زمان حاضر عرصه واحدهای ویلایی با میانگین ۸۰ میلیون تومان و واحدهای آپارتمانی هم با میانگین ۲۵ میلیون تومان عرضه می‌شود که عواملی همچون موقعیت، وسعت پلاک، تعداد واحدها و متراژ واحد و …‌.، در تعیین درصد قدرالسهم مشاعات ملاک‌عمل است که توسط کارشناسان رسمی دادگستری بررسی و اعلام می‌شود.
وی افزود: شرکت عمران نهایت اهتمام و توجه را به متقاضیان واحدهای مسکونی مهر داشته، به گونه‌ای که اجحافی به متقاضیان عرصه تحمیل نشود.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران افزود: دولت برای متقاضیان معرفی شده از سازمان‌های حمایتی مثل بهزیستی و کمیته امداد نیز تخفیفات ویژه را خارج از تخفیفات موجود قائل شده و مجموعه شرکت عمران هم مکلف به اجرای آن بوده و تمامی درآمدهای حاصل از فروش عرصه به حساب خزانه دولت واریز می‌شود.
حاجی‌زاده توضیح داد: خدمات مسکن مهر شهر جدید هشتگرد بر بستر الکترونیک یا حضوری است که امیدواریم در شرایط کرونا از فرصت ایجاد شده در بستر الکترونیک استفاده کنند.

About Author