عروسک گردان واقعی «جناب خان» کیست؟

محمد بحرانی با انتشار عکسی از عروسک جناب خان در کنار مهدی برقعی و حامد ذبیحی تاکید کرد که این دو، تنها عروسک گردانان جناب خان هستند و خواهند بود.
محمد بحرانی، صداپیشه جناب خان عنوان کرده است: بزرگان، بزرگواران، تحلیلگران ، رفقا اگر صلاح می دانید، قبل از پخش هر خبری یا تحلیل هر خبری کمی راجع به آن تحقیق کنید. عروسک گردان های جناب خان از بدو تولد جناب خان در مجموعه‌ی کوچه مروارید تا بعدا در خندوانه در تمام فصول و تمام قسمت ها دو نفر بودن؛ «مهدی برقعی» و «حامد ذبیحی».
بحرانی تاکید کرده است: «هرگز هم در هیچ قسمتی و هیچ جا کس دیگری نبوده، کمک هم نداشتند. به سادگی با دیدن تیتراژ این برنامه‌ها در این سال ها می تونین این مساله رو متوجه شوید. مادامی هم که قرار باشد جناب خان حیات داشته باشد حتما عروسک گردان ها همین دو رفیق قدیمی من خواهند بود اگر عمری باشد.»
«در این سالهای کار ما با جناب خان، خیلی ها در پشت صحنه با جناب خان عکس گرفتند. اما هر کس که با جناب‌خان عکس داشته باشد که عروسک گردان جناب خان نیست. خانم علوی که این روزها عکسشان به عنوان عروسک گردان جناب‌خان مطرح شده در فصل دوم «خندوانه» در چند قسمت به عنوان بازیگر حضور داشتند و هرگز عروسک گردان جناب خان نبودند. عکس ایشان با جناب خان هم مربوط به همان پشت صحنه‌ی فصل دوم است.»
محمد بحرانی نوشته است: «بنده در مقام قضاوت راجع به پوشش هیچکس در هیچ جا نیستم و شایستگی چنین قضاوتی را ندارم و این متن صرفا در مورد تصحیح اخبار در مورد عروسک گردان‌های جناب خان بود.»
او تاکید کرده است: «واقعا عروسک گردانی از سخت ترین شغل های دنیاست و خیلی از خودگذشتگی می‌خواهد که همیشه سعی کنی دیده نشی تا عروسکت دیده بشود. به مهدی و حامد و همه ی عروسک‌گردانهایی که این سالها با آنها کار کردم خسته نباشید می گویم.»

About Author