غلط کرده‌اند به نام جمهوری اسلامی به جان بچه‌های مردم می‌افتند

مرتضی محمودوند می‌گوید: باید به جد با افراد نادان که هزینه برای جمهوری اسلامی ایجاد می‌کنند، برخورد شود. بروید و ببینید شهدا از قبل از انقلاب تا به امروز چه آن‌هایی که در مناطق برون‌مرزی بودند و چه آن‌هایی که در دفاع مقدس حضور داشتند، در منش‌شان با زدن یک دختر بچه خوشحال شده بودند و این کار را تایید می‌کردند؟ به والله که آن نیرو‌ها و سرباز‌های خدا شهید می‌شدند، ولی این‌دست کار را انجام نمی‌دادند.

مرتضی محمودوند نماینده خرم‌آباد به رویداد۲۴ می‌گوید: مشکل کشور و مردم عزیز و نجیب ما، معیشت و اقتصاد است. خیلی‌ها نمی‌خواهند این را باور کنند که فقر اقتصادی به حدی سنگین و کمرشکن است که هیچ‌کس نمی‌تواند تاب بیاورد. این فشار و سنگینی‌های اقتصادی که به تبع آن اعتراضاتی را در پی داشته، طبیعی است و در تمام دنیا این اعتراضات وجود دارد، ولی اگر بخواهیم اعتراضات را قهری و تحکمی جواب دهیم، بدون‌شک نتیجه عکس خواهیم گرفت.

او می‌گوید: کل ثروت جمهوری اسلامی همین ملت آن است. با وجود تمام بحران‌های وسیع و نابودکننده در کشور از خود انقلاب تا امروز چه کسی کشور، نظام، دولت و حاکمیت را نجات داده است؟ همین مردم بوده‌اند. امروز به پاس فداکاری‌ها، نجابت‌ها و مردانگی‌های مردم، باید تمام توان‌مان را بگذاریم تا اگر معترضی اعتراض کرد به او آسیبی نرسد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها می‌گوید: سخنگوی سپاه مصاحبه کرد و گفت که رهبر انقلاب چهار بار تاکید کردند که نباید آسیبی به معترضان و اغتشاشگران برسد. خب ما که از رهبر انقلاب در کشور، فردی بالاتر نداریم، پس این موضوع به جد باید در دستور کار باشد. حالا ممکن است آدم معلوم‌الحالی اعتقاد داشته باشد که باید با بچه‌ها و دانش‌آموزان هم برخورد جدی شود که حتماً این تفکر، دلسوز انقلاب نیست.

محمودوند می‌گوید: در ماه‌های گذشته، در فضای مجازی، مردم فیلم‌هایی را دیدند که کاملاً روشن است که قبلاً در آن منطقه مشخص، دوربین فیلمبرداری کاشته شده و در آنجا که نه اغتشاشی و نه آشوبی است، با گرز گران بر سر یک دختر بچه می‌زنند و مادر خودش را به روی دخترش می‌اندازد و با باتوم مادر را هم می‌زنند. آیا شخص حمله‌کننده مدافع جمهوری اسلامی است؟ من به صراحت می‌گویم نه. این کسی است که یا نادان مطلق است یا سرباز دشمن؛ یا همان دشمن نفوذی.

نماینده خرم‌آباد می‌گوید: با این سرباز دشمن باید تحکمی برخورد شود و به او بگوییم غلط می‌کنی به نام جمهوری اسلامی به جان بچه‌های مردم می‌افتی؛ دشمن جمهوری اسلامی خود تو هستی. غلط می‌کنید با باتوم به جان مردم می‌افتید.

او می‌گوید: حرف ما، مطابق با فیلم‌ها و مستندات است و کسی که این کار را می‌کند ناخواسته در حال براندازی جمهوری اسلامی است. به نظر من، با توجه به بعضی فیلم‌ها که مشخص است با دوربین‌های حرفه‌ای ثبت شده، ثابت می‌شود که این افراد نادان نیستند، بلکه پای یک جریان نفوذی در میان است و این‌ها دقیقاً سربازان دشمن هستند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها می‌گوید: صداوسیما در حال کوتاهی است و من این موضوع را رسماً تذکر داده‌ام، چون وزارت اطلاعات در همین راستا بیش از ۲۰ تیم تروریستی را دستگیر کرده است که ضرورت داشت این تلاش‌ها در حد امکان به سمع و نظر مردم می‌رسید.

محمودوند می‌گوید: دشمن دانا بلندت می‌کند / بر زمینت می‌زند نادان دوست. باید به جد با افراد نادان که هزینه برای جمهوری اسلامی ایجاد می‌کنند، برخورد شود. بروید و ببینید شهدا از قبل از انقلاب تا به امروز چه آن‌هایی که در مناطق برون‌مرزی بودند و چه آن‌هایی که در دفاع مقدس حضور داشتند، در منش‌شان با زدن یک دختر بچه خوشحال شده بودند و این کار را تایید می‌کردند؟ به والله که آن نیرو‌ها و سرباز‌های خدا شهید می‌شدند، ولی این‌دست کار را انجام نمی‌دادند؛ مثل سردار سلیمانی که خودش را در معرض خطر می‌انداخت، ولی تن به خیلی کار‌ها نمی‌داد. شهید سلیمانی جایی که زن و بچه بی‌گناه و بی‌دفاع بود و باید عملیاتی انجام می‌شد تا جبهه مقاومت پیروز شود، می‌گفت شکست بخوریم، اما به زن و بچه مردم آسیبی نرسد. این تفکر، جمهوری اسلامی را مقتدر می‌کند و البته امنیت پایدار را به ارمغان می‌آورد.

او می‌گوید: چرا من رسماً در حال اعتراض هستم؟ چون می‌گویم هیچ‌کس زورش به جمهوری اسلامی نمی‌رسد. جمهوری که برگرفته از سجایای اخلاقی و روش همان شهدا است، نه نادانی که با هوای نفس با شعار و هیاهو به دروغ می‌خواهد خدمتی کند که خدمتش تبدیل به هزار مصیبت می‌شود.

About Author