فروش آنلاین سلاح‌های جنگی و شکاری ، تحویل در منزل

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یکی از فروشندگان سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز خبر داد که در فضای مجازی به تبلیغ فروش سلاح می‌پرداخت و گفت: از مخفیگاه متهم ۲ قبضه سلاح گرم و ۸۸۸ عدد فشنگ کشف شد. رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یکی از فروشندگان سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز خبر داد که در فضای مجازی به تبلیغ فروش سلاح می‌پرداخت و گفت: از مخفیگاه متهم ۲ قبضه سلاح گرم و ۸۸۸ عدد فشنگ کشف شد.
آقای صادق قره باقری اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان، با اشراف کامل اطلاعاتی موفق شدند یکی از فروشندگان سلاح و مهمات جنگی و شکاری غیرمجاز را در فضای مجازی شناسایی کنند. وی بیان کرد: با شناسایی هویت متهم و مخفیگاه وی در حوالی شهرک غرب، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضایی منعکس و دستور دستگیری متهم و بررسی از داخل مخفیگاهش اخذ شد.
رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: ماموران این پایگاه به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند در این عملیات پلیس ضمن دستگیری متهم، ۲ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، ۳۹۱ عدد فشنگ جنگی و ۴۹۷ عدد فشنگ سلاح شکاری کشف کنند. قره باقری با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: پلیس به طور جدی با عاملان فروش سلاح غیر مجاز در فضای مجازی برخورد شدید صورت خواهد داد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را با پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند.

About Author