فیلمبرداری «پوستیژ» به پایان رسید

فیلمبرداری فیلم کوتاه «پوستیژ» به کارگردانی و نویسندگی علیرضا دوکوهکی به اتمام رسید. فیلمبرداری فیلم کوتاه «پوستیژ» به کارگردانی و نویسندگی علیرضا دوکوهکی به اتمام رسید و اکنون در مرحله تدوین و صداگذاری قرار دارد. این فیلم روایتگر قصه پسر بچه‌ای است که در کودکی از مادرش نامهربانی و کم مهری دیده که این موضوع […]

فیلمبرداری فیلم کوتاه «پوستیژ» به کارگردانی و نویسندگی علیرضا دوکوهکی به اتمام رسید.
فیلمبرداری فیلم کوتاه «پوستیژ» به کارگردانی و نویسندگی علیرضا دوکوهکی به اتمام رسید و اکنون در مرحله تدوین و صداگذاری قرار دارد. این فیلم روایتگر قصه پسر بچه‌ای است که در کودکی از مادرش نامهربانی و کم مهری دیده که این موضوع باعث شده است در بزرگسالی به خود و دیگران آسیب بزند و سعی بر این دارد مادرش را از دیگران پنهان کند.
سایر عوامل «پوستیژ» عبارتند از تهیه کننده: رحیم جعفری پور، بازیگران: رامین راستاد، اشرف اکبریان، ملیکا کریمی، فاطمه رضایی، آیدا مونسان، بازیگر کودک: بابک ملک زاده، مدیر فیلمبرداری: سمیه لطفی، مدیر صدابرداری: امیر نخجوان، مشاور و بازیگردان: الیاس کس را، دستیار یک کارگردان و مدیر تولید: امیرعباس علاقه بند، دستیار دوم کارگردان: محمد ناصری، منشی صحنه: نیلوفر اقبالی، دستیار یک فیلمبردار: علیرضا محمدی، نورپرداز: حسین ایل بیگی، گریمور: الهه ابطحی، عکاس: جعفر رزاقی، محمد ناصری.