قتل همکلاسی از ترس انتشار عکس های برهنه !

پسر جوان که همکلاسی سابقش را با ادعای مهدورالدم بودن قربانی کشته و از قصاص رهایی یافته بود به درخواست قضات دیوان عالی کشور، بار دیگر در دادگاه محاکمه می شود. قتل همکلاسی در تهران رخ داد. قاتل قتل همکلاسی با ادعای مهدورالدم بودن قربانی کشته و از قصاص رهایی یافته بود. در پرونده قتل همکلاسی مقتول با چاقو به قتل رسید. در قتل همکلاسی قاتل ادعا کرد توسط مقتول مورد اذیت قرار گرفته است. قاتل قتل هکلاسی بار دیگر در دادگاه محاکمه میشود. به گزارش رکنا، عصر نهم خرداد ماه سال ۹۷ مرد جوانی به پلیس آگاهی رفته و از ناپدید شدن پسر ۲۴ ساله اش به نام کیوان خبر داد. شواهد نشان می داد کیوان آخرین بار همراه دوست سابقش آرش بیرون رفته بود. با افشای این ماجرا آرش بازداشت شد.وی که با دروغ گویی سعی داشت پلیس را گمراه کند سرانجام لب به بیان حقیقت گشود و به قتل اعتراف کرد. وی گفت :من کیوان را کشتم وجسدش را آتش زدم. سپس جنازه را داخل یک چاله در حاشیه فرودگاه امام خمینی دفن کردم .
ادعای مهدورالدم بودن قربانی پرونده قتل همکلاسی
آرش ۲۵ساله به اتهام قتل ،جنایت بر میت و سرقت اموال قربانی در حالی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد که اولیای دم برای او حکم قصاص خواستند.وی درباره انگیزه قتل گفت: من و کیوان با هم همکلاسی بودیم . و همیشه به خانه هم رفت و آمد داشتم. سالها پیش یک بار مجبور شدم در خانه آنها به حمام بروم اما آن روز کیوان از من عکس گرفت و درخواست نامشروع را مطرح کرد. او می‌خواست مرا آزار بدهد که قبول نکردم اما تهدیدم کرد اگر به خواست اش تن ندهم تصاویر برهنه مرا پخش می کند و آبرویم را میبرد. او مرا آزار داد و این شروع ماجرا بود. از طرفی هم خجالت می کشیدم تا به کسی بگویم تسلیم خواسته شوم کیوان شده ام.
وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود ادامه داد: من چاره ای غیر از تسلیم شدن در مقابل خواسته کیوان نداشتم ولی از خودم متنفر بودم و همیشه به این فکر می کردم که اگر در آینده ازدواج کنم و صاحب فرزندی شوم چطور می توانم فرزندم را درست تربیت کنم. من از خودم خجالت می کشیدم و حتی نمی توانستم به خانواده ام حقیقت را بگویم.
وی در تشریح جزییات جنایت گفت: من آخرین بار تصمیم گرفتم با او صحبت کنم به همین خاطر با ماشین دنبالش رفتم و گفتم بهتر است دست از سرم بردارد اما او قبول نمی کرد . من که عصبانی شده بودم با مشت صورتش ضربه زدم.وقتی دستش را روبه روی صورتش گرفته بود یک ضربه چاقو به او زدم. چون نیمه شب بود از ترسم جنازه را در حاشیه فرودگاه امام خمینی از ماشین بیرون انداختم. ازباک ماشین بنزین بیرون آوردن و او را آتش زدم. سپس جنازه سوخته را داخل یک گودال دفن کردم و برای این که پلیس را گمراه کنم کیف پول و انگشتر او را برداشتم و یک روز بعد آن ها را بیرون انداختم.
وی به عنوان آخرین دفاع نیز گفت: قبول دارم آخرین بار تصمیم به قتل کیوان داشتم و به همین خاطر چاقو همراهم بردم ولی در لحظه آخر منصر ف شدم. من فقط برای اینکه بتوانم از دست او فرار کنم با چاقو یک ضربه به او زدم ولی هرگز فکر نمی کردم همان ضربه موجب مرگ او شود. من در زندان متوجه شدم او مهدورالدم و مستحق مرگ بوده و من حالا هم از کشتن او پشیمان نیستم.
در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده و همچنین اظهارات مطلع ،طبق بند الف ماده ۳۰۳ قانون مجازات اسلامی وی را از قصاص و پرداخت دیه معاف کرده و وی را به ۳سال زندان با احتساب روزهای بازداشت محکوم کردند.آرش به خاطر جنایت بر میت به پرداخت یک دهم دیه کامل و ۳۱ضربه شلاق محکوم شد.
این کار برنمی داشت و هر بار مقاومت می‌کردم مرا به پخش کردن عکس ها تهدید می‌کرد. او حتی یکی دیگر از دوستانم به نام فریدون را هم چند بار تحت آزار و اذیت قرار داده بود .به همین خاطر آخرین بار سر همین موضوع با او درگیر شدم و او را کشتم.
در پایان آن جلسه قضات دادگاه وی را به پزشکی قانونی معرفی کردند تا کارشناسان پزشکی قانونی درباره وی اظهار نظر کنند. همچنین قرار شد از فریدون نیز به عنوان مطلع بازجویی و تحقیقات تکمیل شود.
با تکمیل تحقیقات و استعلام دوباره نظر پزشکی قانونی آرش بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد.
دومین دادگاه قتل همکلاسی
در دومین جلسه رسیدگی به این پرونده فریدون که به دادگاه احضار شده بود به عنوان مطلع در جایگاه ویژه ایستاد و حرف های متهم را تایید کرد. وی گفت: من چند بار در تله کیوان گرفتار شده بودم و او مرا آزار داده بود.
وی ادامه داد: کیوان همیشه با پسرهای کم سن و سال رفاقت داشت و گمان می کنم هدفش از این دوستی ها برقراری رابطه کثیف بود.
سپس قاضی دادگاه مادر قربانی را به جایگاه ویژه فراخواند تا به سوالات هیات قضایی پاسخ دهد. این زن در پاسخ به سوالات قضات درباره رابطه دوستانه فرزندش با دوستان کم سن و سالش گفت: من هیچ وقت به رابطه پسرم و دوستانش مشکوک نشده بودم. گاهی اوقات که رابطه کیوان با دوستانش به هم می خورد پسرم ناراحت می شد و از من می خواست تا واسطه شوم. من هم به خاطر پسرم قبول می کردم و برای برقراری دوباره رابطه دوستی آنها واسطه می شدم ولی هیچ وقت فکر نمی کردم پسرم با آنها رابطه جنسی داشته باشد.
سپس متهم به دفاع پرداخت و گفت: معمولا هر بار که کیوان مرا به خانه اش دعوت می کرد مادر او در خانه نبود. آخرین بار دایی اش در طبقه پایین بود که برای ما وسایل پذیرایی آماده کرد.من واقعا از کیوان می ترسیدم.
توجه به اینکه قصد آرش از سرقت اموال قربانی از بین بردن آثار جرم بوده و پس از قتل آنها را نفروخته و بیرون انداخته است، او را از اتهام سرقت نیز تبرئه کردند.
اما این حکم در دیوان عالی کشور تایید نشد. قضات دیوان عالی کشور با طرح ایراداتی این حکم را شکستند و خواستند تا تحقیق درباره مراودات مالی متهم و مقتول از سر گرفته شود. از این رو قرار شد تا حسابهای شخصی کیوان و آرش استعلام و سپس آرش بار دیگر در دادگاه محاکمه شود.

About Author