قتل ۱۲ نفر در شهرستان فاریاب به علت اختلاف خانوادگی

امروز صبح ۲۸ بهمن ماه خبری مبنی بر کشته شدن ۱۲ نفر در یکی از روستاهای توابع شهرستان فاریاب در جنوب کرمان در فضای مجازی دست به دست شد که بعضا علت این حادثه مرگبار را که با سه زخمی به همراه است اختلاف خانوادگی عنوان می‌کنند.

بر اساس آنچه برخی منابع غیر رسمی اعلام کردند، این حادثه مرگبار ساعت سه بامداد با سلاح گرم رخ داده که گفته می‌شود در بین قربانیان این حادثه کودک و زن هم وجود دارد.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی، رئیس کل دادگستری استان کرمان نیز در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: بامداد امروز فردی ۳۰ ساله در روستای مزرعه و امام ادوری از توابع شهرستان فاریاب با انگیزه اختلاف خانوادگی با سلاح کلاشینکف تعداد ۱۲ نفر از اعضا خانواده خود شامل (پدر، برادر، زن برادر و …) را به قتل رسانده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد: بلافاصله پس از این حادثه هولناک رسیدگی به موضوع در دستور کار دستگاه قضایی و پلیس قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه متهم در حال حاضر متواری است، خاطرنشان کرد: دستورات قضایی لازم جهت دستگیری نامبرده صادر شده است و اطلاعات تکمیلی در این رابطه از طریق روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان به اطلاع عموم می‌رسد.

About Author