می‌خواهند تراکتور را نابود کنند

به گزارش ساقی آذربایجان، مرتضی اسدی درخصوص انتخاب قربان بردیف به عنوان سرمربی جدید تراکتور اظهار داشت: من نمی‌دانم چرا مسئولان تراکتور از اشتباهات ۴ سال گذشته‌شان درس نمی‌گیرند و هنوز هم به دنبال گزینه‌های انحرافی می‌گردند و تصمیمات اشتباه می‌گیرند.

وی تأکید کرد: واقعا حرفی برای گفتن نیست و نمی‌دانم چه بگویم. مشخص است برای رد کردن ساغلام سناریو نوشته بودند که پول زیادی می‌خواهد. آقایان کارشان را خوب بلدند و می‌دانند چگونه این دور باطل را ادامه بدهند!

کاپیتان سابق تراکتور با بیان اینکه سرمربی حق دارد بازیکنانش را خودش انتخاب کند، گفت: شنیدم یکی از دلایل رد کردن ساغلام لیست مازاد او بوده است. آقایان نباید مسائل مالی را بهانه قرار بدهند. باید شفاف دلیل رفتن ساغلام را بگویند. وقتی لیست به باشگاه داده بود معلوم است که او لیگ ما را شناخته و بازیکنان باکیفیت را رصد کرده بود.

اسدی در واکنش به اظهارنظر معروف سرپرست تیم تراکتور درباره ادامه همکاری این تیم با ساغلام که احتمال آن را ۹۹/۹۹ درصد اعلام کرده بود و درنهایت محقق نشد، مطزح کرد: تجربه ۲۰ ساله حضورم در فوتبال می‌گوید که حتی یک صدم درصد بر ۹۹/۹۹ درصد غالب و برعکس می‌شود.

وی همچنین با انتقاد از حضور علی خطیر در باشگاه تراکتور متذکر شد: تراکتور محله برو و بیای افراد اخراجی دیگر باشگاه‌ها شده است. نمی‌دانم چرا باید فردی را که از باشگاه استقلال بیرون انداخته‌اند عضو هیات مدیره باشگاه بزرگ تراکتور شود. مطمئن باشید اسم امید روانخواهی که هیچ رزومه‌ای ندارد را هم همین فرد رسانه‌ای کرد تا هم‌اتاقی خودش را وارد تراکتور کند.

کاپیتان پیشین تراکتور در پایان نسبت به وضعیت این تیم هشدار داده و ابراز داشت: متاسفانه مسئولان باشگاه تراکتور تیشه به ریشه این تیم می‌زنند. اگر تراکتور دست افراد فعلی باشد نابود خواهد شد. امیدوارم مسئولان استانی هر چه سریعتر دست به کار شده و این تیم را از دست نااهلان خارج کنند.

انتهای پیام/

About Author