ناهماهنگی باورنکردنی پیش از سفر استقلال به دبی

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، کاروان استقلال برای ترک تهران و حضور در دبی، دچار حواشی عجیب و غریبی شده است. درحالیکه پیش از این مدیران باشگاه طبق قول هایی که به بازیکنان داده بودند و قرار بود طی روزهای گذشته بخشی از مطالبات آنها پرداخت شود، اما این اتفاق رخ نداد و بازیکنان این تیم با دلخوری راهی فرودگاه امام خمینی (ره) شدند تا راهی دبی شوند.
اما مشکل بزرگ آبی ها پیش از سفر به امارات زمانی رخ داد که آنها در حال دریافت مجوزات خروج از ایران بودند. ظاهرا ۶ نفر از اعضای کاروان استقلال حق خروج از کشور را نداشته اند. بازیکنانی نظیر بابک مرادی، متین کریم زاده و برخی از اعضای باشگاه استقلال ممنوع الخروج بوده و نمی توانستند تیم را در سفر به امارات همراهی کنند.
در این میان، فرهاد مجیدی نیز پس از ساعت ها وساطت و تماس هایی که با برخی از چهره های غیرورزشی نظیر سردار رحیمی برقرار کرد و ضمانت هایی که سرمربی استقلال گرو گذاشت، مجوز خروج این ۶ نفر صادر می شود و آنها می توانند راهی دبی شوند.
این ناهماهنگی عجیب و غریب از سوی باشگاه استقلال نیز در نوع خود باورنکردنی است. مدیران باشگاه بدون انجام هماهنگی های لازم و اخذ مجوز خروج از کشور برای تمام اعضای کاروان آبی پوشان، آنها را راهی فرودگاه کردند که آنها در ادامه متوجه این مشکلات شده و به دنبال راه حل بودند.
مدیریت استقلال که طی این مدت زیر انتقاد شدید هواداران قرار داشت، با اتفاقی که برای کاروان این تیم پیش از سفر به امارات رخ داد، بیش از پیش زیر تیغ انتقاد طرفداران استقلال قرار خواهد گرفت.

About Author