کارگروهی برای ورود زنان به ورزشگاه‌های فوتبال تشکیل می‌شود

سرپرست فدراسیون فوتبال از تشکیل کارگروهی برای بررسی ورود بانوان به ورزشگاه‌ها برای تماشای بازی‌های داخلی و بین‌المللی خبر داد. به گزارش ایرنا میرشاد ماجدی در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با تشکیل این کارگروه ورود زنان به ورزشگاه‌های برای تماشای فوتبال ساماندهی خواهد شد. وی […]

سرپرست فدراسیون فوتبال از تشکیل کارگروهی برای بررسی ورود بانوان به ورزشگاه‌ها برای تماشای بازی‌های داخلی و بین‌المللی خبر داد.
به گزارش ایرنا میرشاد ماجدی در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با تشکیل این کارگروه ورود زنان به ورزشگاه‌های برای تماشای فوتبال ساماندهی خواهد شد.
وی با بیان اینکه باید زیرساخت‌های لازم برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها فراهم شود، گفت: مهیا کردن درب‌های ورودی و خروجی مجزا برای زنان و مناسب‌سازی ورزشگاه‌ها از جمله زیرساخت‌های مورد نیاز اماکن ورزشی است.
سرپرست فدارسیون فوتبال همچنین درخصوص آخرین وضعیت آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان بیان کرد: تیم ملی فوتبال برای حضور پرقدرت در مسابقات جام جهانی با تیم ملی چندین کشور دیدارهای تدارکاتی برگزار خواهد کرد.
ماجدی یادآورشد: فدراسیون چندین کشور خواستار دیدار با تیم ملی فوتبال ایران هستند ولی تا قطعی نشدن مسابقات تدارکاتی نمی‌توان از آن کشورها نام برد.
وی اضافه کرد: هفته آینده درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان تصمیم‌گیری شده و نتایج آن به اطلاع عموم خواهد رسید.
ماجدی حضور علی دایی در مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال را افتخاری بزرگ برای کشورمان دانست و اضافه کرد: فدراسیون از حضور علی دایی در میادین فوتبال استقبال می‌کند و برای تصمیم علی دایی هرچه باشد احترام خاصی قائل است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل روز سه شنبه با حضور میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون، طهمورث حیدری رئیس کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال و اعضای مجمع در تالار پذیرایی امیران برگزار شد.
در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل که بدون حضور مسئولان ورزش استان برگزار شد، ودود اسحق زاده، جمال پیله ور، منصور صاحب و صمد نوتاش کاندیدا شده بودند.
در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل سه نفر از کاندیداها حضور نداشتند و تنها صمد نوتاش یکی از کاندیداها حضور داشت.
در این مجمع انتخاباتی از مجموع ۲۳ رای ماخوذه صمد نوتاش با کسب ۲۲ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات فوتبال استان اردبیل انتخاب شد.
همچنین منصور خانعلی‌زاده با کسب ۱۷ رای به عنوان نایب رئیس مردان و آیناز غیایی مقدم با کسب ۲۰ رای به عنوان نایب رئیس زنان هیات فوتبال استان اردبیل انتخاب شدند.