کنارگذر شمالی و مترو، مهمترین مطالبه مردم کرج

نماینده عالی دولت در استان البرزعزیزاله شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه کمربندشمالی کرج با اشاره به اینکه بر اساس وظیفه ذاتی خود به عنوان نماینده عالی دولت در استان به صورت مستمر و مداوم از پروژه های استان دیدن می‌کنم، افزود: البرز به دلیل موقعیت استراتژیک و اهمیتی که برای کشور دارد، دارای پروژه های مهم و موثری است.
به گزارش ساقی آذربایجان نماینده عالی دولت در استان البرزعزیزاله شهبازی ادامه داد: در این بازدید که با همراهی شهردار محترم و رئیس محترم شورای اسلامی شهر کرج از کمربند شمالی کرج صورت گرفت که طی چند سال اخیرتلاش‌های بسیاری معطوف شد تا این مطالبه مهم مردمی به سرانجام برسد.
شهبازی گفت: کنارگذر شمالی کرج مشکلاتی برای تهیه مصالح داشته که تغییر قیمت‌ها و همچنین تحریم‌های ناجوانمردانه مانعی بر سر این راه محسوب می‌شود.
نماینده عالی دولت در استان البرزعزیزاله شهبازی افزود: در دیدارهایی که با شهردار و اعضای شورای شهر کرج داشتم دو پروژه مهم کنارگذر شمالی و قطار شهری کرج را به عنوان مهمترین مطالبه مردمی مطرح کرده و درخواست داشتم که با اهتمام ویژه برای تکمیل آنها اقدام شود.
استاندار البرز اضافه کرد: شورای اسلامی و شهردار جدید کرج همت والایی برای آبادانی و رفاه مردم این کلانشهر دارند و ما هم در این مسیر همراهی ویژه ای خواهیم داشت.

About Author