کوه به کوه نمی‌رسد اما «شورای شهر» به «فاتح» می‌رسد!

فاتح بعد از ۱۶ ماه از آن حواشی، فرماندار تبریز شد و مقام بالادستی شهرداری و شورای شهر محسوب می‌شود و موضع گیرندگان علیه وی، چشم در چشم او به دیدارش آمدند.

شهردار تبریز به همراه رییس و تعدادی از اعضای شورای شهر تبریز با یونس فاتح فرماندار جدید شهرستان تبریز دیدار کردند.

این دیدار از آن جهت جالب توجه است که ۱۶ ماه از استعفای پر سر و صدای فاتح از مدیرعاملی سازمان پسماند شهرداری در اعتراض به شیوه استیضاح عباس رنجبر شهردار سابق تبریز توسط شورای شهر می‌گذرد.

بعد از ماجرای استیضاح، فاتح استعفا داده و طی مصاحبه‌ای برخی مسایل پشت پرده را بازگو کرد.

بدنبال آن، تعدادی از اعضای شورای شهر موافقِ استیضاح علیه یونس فاتح موضع گیری تندی کردند تا جایی که یک عضو شورا در صحن علنی طی اظهارات عجیب و تلافی جویانه، به مقایسه حقوق قانونی فاتح در شهرداری و سمت قبلی او پرداخت تا به زعم خود بگوید او درآمد خوب شهرداری را از دست داده و ناراحت است!!

البته یعقوب هوشیار شهردار فعلی تبریز بعد از روی کار آمدن، برخلاف معدودی شورانشینان نسبت به این حواشی واکنش هیجانی نداشت.

اکنون فاتح بعد از ۱۶ ماه از آن حواشی، فرماندار تبریز شد و مقام بالادستی شهرداری و شورای شهر محسوب می‌شود و موضع گیرندگان علیه وی، چشم در چشم او به دیدارش آمدند.

البته فاتح در مراسم معارفه خود تاکید کرده بود برای امید آفرینی بین مردم تلاش خواهد کرد و باید با کنار گذاشتن حواشی، شبانه روزی کار شود.

فرماندار تبریز همچنین در این دیدار با تاکید بر افزایش تعامل میان شهرداری، شورای اسلامی شهر و فرمانداری تبریز، گفت: رفع مشکلات شهر و همچنین خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم در سایه همفکری و تعامل همه دستگاه های اجرایی است.

فاتح افزود: درهای فرمانداری تبریز بر روی هر کسی که دغدغه مردم را دارد باز است تا بدون حاشیه و با تمرکز بر هدف، برای توسعه شهری و ایجاد رفاه و آسایش مردم تلاش کنیم.

هوشیار، شهردار تبریز و یکی از رقبای فاتح در انتخاب گزینه شهردار در سال ۱۴۰۰ نیز در این دیدار گفت: همکاری و هماهنگی خوبی بین فرمانداری و شهرداری تبریز وجود دارد. برای احصای مسایل و مشکلات شهری ماهانه ۲ نظر سنجی انجام می شود و براساس نتایج آن اقدامات لازم صورت می گیرد.

About Author