احداث ۲۰۰ مدرسه جدید در البرز کلید خورد

استاندار البرز گفت:۱۰۷۴ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی و تجهیز و ارتقا زیرساخت‌های این بخش اختصاص یافته است . به گزارش ساقی آذربایجان،آقای عبداللهی گفت: طبق تاکیدات رئیس جمهور و اعتباراتی که به این بخش صورت گرفت باید به جد درصدد ارتقا زیرساخت های آموزشی استان باشیم. او می گوید: بر این اساس ۱۰۷۴ میلیارد […]

استاندار البرز گفت:۱۰۷۴ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی و تجهیز و ارتقا زیرساخت‌های این بخش اختصاص یافته است .
به گزارش ساقی آذربایجان،آقای عبداللهی گفت: طبق تاکیدات رئیس جمهور و اعتباراتی که به این بخش صورت گرفت باید به جد درصدد ارتقا زیرساخت های آموزشی استان باشیم.
او می گوید: بر این اساس ۱۰۷۴ میلیارد تومان برای نوسازی و تجهیز مدارس استان اختصاص یافته و رییس جمهور محترم تاکید داشتند که با راه اندازی نهضت مدرسه سازی در استان و جلب حمایت خیرین، عملیات اجرایی پروژه ساخت ۱۰۰ مدرسه در البرز آغاز شود.
عبداللهی گفت: باید جانمایی مدارس هر چه سریع با همکاری فرمانداری ها و شهرداری ها و دستگاه های مربوطه صورت گیرد تا با مشارکت خیرین نسبت به احداث مدارس اقدام شود.
استاندار البرز گفت: البرز برای رسیدن به شرایط نرمال آموزشی به ۵۵۰ مدرسه نیاز دارد که برای تحقق این امر گام به گام پیش می رویم.
او می گوید: بر این اساس ساخت ۲۰۰ مدرسه در افق سه ساله استان طی مشارکت دولت و خیرین در دستور کار قرار دادیم که در فاز اول عملیات اجرایی ۱۰۰ مدرسه آغاز خواهد شد.